امروزپنجشنبه, 06 ارديبهشت 1397-- Thursday Apr 26 2018

ساعت 12:24:53

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

کارخانه قند کامیاب بازگشایی شد

کارخانه قند کامیاب بازگشایی شد

دوشنبه, 05 اسفند 1392 ساعت 13:48 کدخبر :7038
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
کارخانه قند کامیاب که از روز 23 آذرماه به خاطر کمبود نقدینگی و به تعویق افتادن حقوق کارگران و همچنین بدهی هایش به تامین اجتماعی و ادارات گاز و برق به تعطیلی کشیده شده بود، بازگشایی شد.

 یکی از سرکارگران این کارخانه در گفتگو با خبرنگار فرصت آنلاین گفت: از یک هفته پیش خط تولید کارخانه دوباره راه اندازی شد. توکل در توضیح این مطلب گفت: یک شرکت تجاری به نام مصباح وارد عمل شده تا با پرداخت بدهی های این کارخانه، تولید قند از سر گرفته شود. وی با اشاره به اینکه معوقات کارگران به مدت 6 ماه پرداخت شده است، گفت: مدیریت جدید متعهد شده است که دو ماه باقی مانده از حقوق معوقه کارگران را نیز به همراه عیدی به آنها بپردازد.
این سرکارگر ادامه داد: مشکل تمدید و تعویض دفترچه بیمه های ما هنوز حل نشده و امیدواریم طبق قول هایی که مدیریت جدید داده است با پرداخت بدهی های کارخانه به تامین اجتماعی، این مشکل نیز به زودی حل شود.
توکل از تولید قند در طول این یک هفته خبر داد و گفت: اول هفته شکر وارد شده و کارگران در حال حاضر همه مشغول کار هستند.
وی همچنین راجع به شکایت کارگران از مدیریت سابق نیز گفت: از آنجا که معوقات کارگران تا حدودی پرداخت شد شکایت خود به خود ملغی می گردد.  
گفتنی است در پی تعطیلی این کارخانه حدود 250 کارگر مستقیم و غیر مستقیم بیکار شدند که با دو بار تجمع مقابل فرمانداری شهرستان و همچنین شکایت از مدیریت کارخانه خواستار احقاق حق خود گشتند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید