امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 08:28:21

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

یاردوستی: خدمت در خمینی شهر جزو افتخارات زندگی من بود
در مراسم تودیع و معارفه فرشهرستان خمینی شهر تصریح شد:

یاردوستی: خدمت در خمینی شهر جزو افتخارات زندگی من بود

چهارشنبه, 29 شهریور 1391 ساعت 08:08 کدخبر :4531
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

فرمانده نيروي انتظامي استان با اشاره به جايگاه مذهبي و اعتقادي مردم خمينيشهر گفت: از ديدگاه پليس استان خميني شهر، شهر خوبان استان محسوب ميشود اين شهرستان همه ويژگيهاي اعتقادي انقلابي را دارا است.به گزارش خبرنگار ایمنا از خمینی شهر، سردار عبدالرضا آقاخاني در آئین توديع معارفه فرمانده جديد نیروی انتظامی شهرستان خميني شهر افزود: از نظر ما هيچ گونه نقطه مبهمي در خميني شهر وجود ندارد و بايد صلاحيت و سلامت خميني شهر حفظ شود.

وي خاطر نشان كرد: نيروي انتظامي استان اجازه نخواهد داد جايگاه مذهبی و انقلابی شهرستان خميني شهر خدشه دار شود.

وي از همه مسولان هيئتهاي مذهبي روحانيون و مردم شهرستان خواست تا براي حفظ جايگاه شهرستان و بر خورد با متخلفان و كساني كه قصد خدشه دار شدن جايگاه خمينيشهر را دارند با نيروي انتظامي خميني شهر و استان همكاري داشته باشند.

فرمانده نيروي انتظامي با اشاره به كمبود پاسگاه در خمينيشهر قول داد تا سه ماه سوم سال علاوه بر راه اندازي يك پاسگاه جديد تجهزات و امكانات نيروي انتظامي شهرستان خمينيشهر تقويت شود.

سرهنگ حسن یاردوستی دیگر سخنران این جلسه بود. فرمانده سابق نیروی انتظامی خمینی شهر با اشاره به فعاليت خود در خميني شهر گفت: خدمت در خميني شهر جزو افتخارات زندگي من بود. اگر در اين مدت 2 بار نيروي انتظامي شهرستان موفق به كسب رتبه برتر در كشور شد بخاطر زحمات كليه پرسنل و مسئولين نيروي انتظامي و نتيجه تعامل با مردم و هيئات مذهبي و همكاري با روحانيون بوده است.

همچنین در ادامه این آیین نماينده مردم خميني شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: طبق آمار نيروي انتظامي استان شهرستان خمينيشهر از ديگر شهرهاي استان از نظر جرم و تخلفات پاكتر است. محسن صرامي افزود: درخواست مردم و مسولين شهرك منظريه خميني شهر از نيروي انتظامي استان احداث يك پاسگاه جديد در شمال شهر و تجهيز و تقويت نيروي انساني و تجهيزات پاسگاههاي شهرستان است.

فرماندار خميني شهر نیز در این آیین اظهار داشت: در قبل انقلاب پليس در خدمت مقامات رژيم گذشته بود اما امروز پليس در خدمت مردم است. وی افزود: امروز موضوع امنيت در راس امور ماست و سلامتي جامعه بدون امنيت تضمين نميشود.

احمد حقيقي افزود: از افتخارات نيروي انتظامي استان اين است كه با توجه به تراكم جمعيت شهرستان خمينيشهر اين شهرستان از امنترين شهرهاي استان و كشور محسوب ميشود.

در اين آیین از زحمات 6 ساله سرهنگ حسن ياردوستي تقدير و سرهنگ خسرو احمدي به عنوان فرمانده نيروي انتظامي شهرستان خمینی شهر معرفي و منصوب شد.

گفتني است سرهنگ حسن ياردوستي به عنوان فرمانده نيروي انتظامي شهرستان اصفهان معرفی شد.

نظرات  

 
#7 0 خوزانی2 15 مهر 1391 ساعت 13:07
نقل قول م.خسروی:
شهر صاحب نداره

گل گفتی.
نقل قول
 
 
#6 0 م.خسروی 14 مهر 1391 ساعت 20:14
شهر صاحب نداره
نقل قول
 
 
#5 +1 حجت 2 01 مهر 1391 ساعت 17:06
شما اول برو املای آبرو را یاد بگیر بعد از شهر دفاع کن .خودت آبرو شهر را بردی عابرو چیه آبرو درست است
نقل قول
 
 
#4 +1 سده 01 مهر 1391 ساعت 11:02
از دستگیری سریع متهمان باغ این موضوع را متوجه شدیم...!!!
نقل قول
 
 
#3 +4 حجت 30 شهریور 1391 ساعت 10:16
جواب آقای حقیقی: افتخارات نیروی انتظامی استان نیست! افتخار مردم شهر است...به خاطر وجدان مردم این شهر است...
نقل قول
 
 
#2 -5 حجت 30 شهریور 1391 ساعت 10:14
احمد حقيقي افزود: از افتخارات نيروي انتظامي استان اين است كه با توجه به تراكم جمعيت شهرستان خمينيشهر اين شهرستان از امنترين شهرهاي استان و كشور محسوب ميشود.
خوشحالم که این رو میشنوم....
نقل قول
 
 
#1 +3 حجت 30 شهریور 1391 ساعت 10:13
کسان دیگری هستند که قصد خدشه دار کردن عابروی این شهر رو دارند...!! نه بعضی از مردم این شهر!
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید