امروزسه شنبه, 01 خرداد 1397-- Tuesday May 22 2018

ساعت 20:24:09

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

گفتگوي فرصت با محسن صرامي بعد از اعلام نتايج آراء؛

یک دوره طلایی 4 ساله برای خمینی شهر رقم مي زنيم

شنبه, 20 اسفند 1390 ساعت 01:19 کدخبر :3785
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : فرصت آنلاین

دو روز بعد از اعلام نتايج انتخابات مجلس و انتخاب محسن صرامی به عنوان نماینده مردم خمینی شهر، قراري با وي گذاشتيم تا در گفتگويي كوتاه، شنواي نخستين ديدگاههايش بعنوان نماينده منتخب باشيم. از این رو در دفتر دبیرستان امین با وی به گفت و گو نشستیم.

مهمترین دلیل ورود شما به عرصه انتخابات چه بود؟

قبل از هر چیز از مردم فرهنگ دوست خمینی شهر و از حضور حداکثری شان پای صندوق های رای و به صورت خاص از حامیان و هواداران خود تشکر می کنم. همچنین تشکر ویژه ای دارم از روحانی بصیر، مبارز و رزمنده دوران دفاع مقدس که توانست نظر تعداد زیادی از جوانان را جلب کند. حجت الاسلام مکارم به اینجانب لطف و منت گذاشته و قطعا تفکرات بسیجی ایشان در دوره عملکرد اینجانب و برای تصمیم گیری های کلان کشور و شهرستان اثرگذار خواهد بود. باید بگویم مهمترین دلیل من برای حضور در صحنه انتخابات رقم زدن یک حضور حداکثری به نفع نظام و به نفع تفکرات ملی و بومی بود.

به طور کلی فکر می کنید چرا حضور مردم در انتخابات اینقدر پر شور بود؟

مردم ما نظام ولایت فقیه را دوست دارند و هیچ مشکلی حتی تحریم هم نمی تواند آن ها را از مسیر اصلی نظام دور کند. اینکه مردم به واسطه وجود مشکلات در انتخابات حضور پیدا نمی کنند فقط یک تحلیل برون مرزیست و در داخل مرزهای ما قرآن و انقلاب و شهدا حاکم هستند.

و چرا مردم شما را انتخاب کردند؟

مردم خمینی شهر مردمی فرهنگ دوست هستند و من مطمئن بودم که به تفکرات فرهنگی رای می دهند چرا که کار فرهنگی کرده بودم و می دانستم که مردم به تفکرات این جانب اعتماد می کنند و وارد صحنه می شوند. از زمانی که تصمیم به حضور در عرصه انتخابات گرفتم، قبولی خودم را در عرصه انتخابات صد در صد می دیدم چرا که شعار من چهارده معصوم به علاوه مردم بوده و هست.

یعنی اگر شما یک نیروی فرهنگی نبودید، نتیجه فرق می کرد؟

یقینا فرق می کرد.

از الان، مهمترین برنامه تان قبل از ورود رسمي به صحن مجلس چیست؟

همانطور که به مردم قول دادم از 13 اسفند حرکت هایم را در سایه شروع کردم و به مرور به رایزنی های خود ادامه خواهم داد. از این فرصت طلایی که تا آغاز مجلس نهم باقی مانده برای بررسی مشکلات و راهکارها و تعاملات استفاده می کنم و در نهایت پس از بررسی و مشورت اجرا خواهم کرد.

و اولین برنامه تان بعد از ورود به صحن مجلس؟

من به مردم قول داده ام بیشترین وقت خود را صرف حل مشکلات قشر محروم جامعه کنم، مردم مطمئن باشند از جانب من شنوای هیچ نطقی نیستند مگر در حمایت محرومین و به نفع مردم. موضوع اولین نطق بنده عملکرد دولت در اجرای طرح هدفمند کردن یارانه ها خواهد بود.

و برای خمینی شهر ؟

در ایام تبلیغات انتخاباتی با وجود تبلیغاتی زیادی که بر علیه من صورت گرفت من به مردم فقط یک قول دادم و آن هم اینکه در روز اول کار رسمی خود با مراجعه به وزارت ارشاد برای گرفتن مجوز یک فرهنگسرای عمومی به نفع مردم شهرستان اقدام کنم.

و تغییر فرماندار؟ اين مهم ترين وعده شما در زمان تبليغات بود.

بنده هیچ اختلافی با آقای حقیقی به عنوان فرماندار ندارم. با کمال احترامی که برای شخصیت حقیقی و حقوقی آقای حقیقی قائلم اما معتقدم در زمان مسوولیتم در مجلس، فرماندار باید یک فرد قوی و کارآمد و ترجیحا بومی باشد. در طول این چند ماه با رایزنی و تعاملی که با فرمانداری و استانداری و شخص استاندار و معاونینش خواهم داشت فرماندار به عنوان بازوی بومی من به منظور اثر گذاری هر چه بهتر و ارائه خدمات و راهکارهای مناسب، تصب می شود. آنچه در مدیریت خودم خیلی به آن توجه دارم مدیریت زمان است و در این مورد اتلاف حتی یک دقیقه از زمان را نیز جایز نمی دانم.

از تجربیات دیگرکاندیداها هم استفاده می کنید؟

بله، یکی از شیوه های مدیرتی ام برخورداری از یک تیم مشورتی است به علاوه اینکه کلیه بروشورها و سی دی های تبلیغاتی دیگر نامزد ها را در اوقات فراغتم بازبینی و با آن ها حتما مشورت خواهم کرد و از راهکارهای نو و قابل اجرایشان استفاده خواهم کرد.

دفتر شما کجا خواهد بود؟

من به مردم اندان قول دادم که دفترم در محله اندان باشد.

دلیل خاصی دارد؟

کلیه محلات شهرستان از نظر من مرکز شهر هستند و به  همه محلات و مردم به یک چشم نگاه می کنم. از امروز تبلیغات من تمام شد. من نماینده تمام محلات، درچه، کوشک و اصغر آباد هستم و سعی می کنم در همه محلات حضور  موثر خودم را نشان بدهم. بنده همچنین در دفترم اتاق خصوصی نخواهم داشت و همین جا از مردم می خواهم برای امور خصوصی خود به من مراجعه نکنند چرا که دفتر من جایگاهی برای ذکر حرف های خصوصی نخواهد بود و ملاقات های من فقط به صرف حل مشکلات عامه مردم می باشد. حرف های خصوصی من در ادارات و در حضور مسوولین و به منظور حل مشکلات و فقط به صرف نظارت بر قانون است.

هزینه تبلیغات تان چقدر شد و از کجا تامین كردید؟

با توجه به کمبود فرصت، تبلیغات یک نامزد باید به گونه ای باشد که در کمترین زمان بیشترین اثر گذاری را داشته باشد. هزینه تبلیغات من مبلغ معقولی بود و با هزینه شخصی تامین شد. بسته های تبلیغاتی که ما در بین مردم توزیع کردیم در حدود 600 الی 700 هزار تومان شد.

حرف آخر؟

خیلی خوشحال هستم که از میان تفکرات ملی، مذهبی، فرهنگی، هنری، سیاسی و اقتصادی مردم بیرون آمدم. از مردم خمینی شهر که اذهان روشنی دارند و خروجی فکری شان خوب است می خواهم برای انتخابات نهم تحلیل و آسیب شناسی داشته باشند و از خود سوال کنند: چرا محسن صرامی رای آورد؟

من از همین جا اعلام می کنم که برای تمامی مردم چه آن ها که به من رای دادند، چه آن ها که رای ندادند و حتی آن ها که با من مخالفند، احترام قائلم و از آن جا که معتقدم غول مرد قولش است خودم را متعهد به خدمت می دانم و از مردم می خواهم هنگام تحویل سال برای موفقیتم دعا کنند. شعار من این بود: به عمل کار برآید؛ مردم در 4 سال آینده شاهد تحقق این شعار خواهند بود.

همچنین از همه دوستان و رقبای خود می خواهم همکاری خود را با نماینده شهرشان به سه شکل نشان بدهند؛ عده ای با من وارد میدان عمل شوند، عده ای مشورت بدهند و اگر هیچ یک از این دو راه را انتخاب نکردند استدعا و التماس دارم به خاطر حفظ بیت المال و احترام به مردم 4 سال سکوت کنند و اجازه بدهند یک دوره 4 ساله طلایی برای خمینی شهر رقم بخورد.

نظرات  

 
#4 0 سینا22 23 اسفند 1390 ساعت 16:49
با سلام
تفکر ایشان هم ملی مذهبی -همچنین طبق گفته خودشان در مسجد امام صادق(ع) ضد استکبار،ضد دین و ضد اسلام است
نقل قول
 
 
#3 0 کریمی 21 اسفند 1390 ساعت 20:02
با آرزوی موفقیت برای نماینده جدید شهرستان و افتخار به وجود چنین نیروی شایسته ای . همگی همراه او خواهیم بود برای داشتن شهری آباد و شاد و متعهد به نظام . ان شاءالله
نقل قول
 
 
#2 0 منصوری 21 اسفند 1390 ساعت 14:42
اینجانب به آقای صرامی رای ندادم و لیکن وقتی پشتکار این مرد در عمل را دیدم خوشحال شدم که رای اورده است. انشالله که خدمت کند
نقل قول
 
 
#1 0 محسن 22 21 اسفند 1390 ساعت 09:25
بابا دمت گرم آقا محسن ...فقط این حرفها که الان زدی یادت نره ها..
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید