امروزپنجشنبه, 03 مهر 1399-- Thursday Sep 24 2020

ساعت 17:26:28

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده به کوشک آمد
ساختمان جدید کانون عفیفه کوشک افتتاح شد

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده به کوشک آمد

دوشنبه, 06 مهر 1394 ساعت 15:53 کدخبر :9491
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید محمدرضا ابطحی

با حضور معاون رئیس جمهور درامورزنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری موسسه فرهنگی اجتماعی عفیفه شهر کوشک از توابع شهرستان خمینی شهر افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار فرصت به دنبال سفر حضور معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به شهرستان خمینی شهر با حضور مسئولین استان اصفهان، شهرستان خمینی شهر موسسه فرهنگی اجتماعی بانوان عفیفه شهر کوشک از توابع شهرستان خمینی شهر افتتاح شد.


معاون رئیس جمهور در امور زنان وخانواده ریاست جمهوری در این دیدار با تشکر از کلیه دست اندکاران حوزه اشتغال زائی زنان گفت: تلاش می کنیم در معاونت زنان و امور خانواده نهاد ریاست جمهوری در حوزه اشتغال زائی زنان استان اصفهان و شهرستان خمینی شهر حمایت های لازم را داشته باشیم.


شهیندخت ملاوردی خاطر نشان کرد:حوزه اشتغال زائی زنان کشور از جمله بخش های مهم کشور است تلاش می کنیم با حمایت شخص رئیس جمهور و اعضاء هیات دولت در حل بخشی از مشکلات این حوزه تلاش کنیم.


مسئول دفتر امور بانوان فرمانداری شهرستان خمینی شهر در این مراسم با بیان این که ا مرکز بانوان عفیفه شهر کوشک در سال 80 به صورت محلی و محدود زیر نظر فرمانداری شهرستان آغاز به کار کرد گفت: با حمایت مسئولین شهرستان وشهر کوشک در سالهای کگذشته موفق به کسب رتبه برتر استان و شهرستان در امور زنان شده است.


فرشته پریشانی افزود: در سالهای گذشته تعداد زیادی بانوان و دختران شهر کوشک مناطق همجوار در کسب مهارتهای حرفه ای،صنایع دستی و اشتغال زائی زنان فعالیت چشم گیری داشته است.
وی تصریح کرد: با توجه به حجم تردد و استفبال بانوان زنان سرپرست خانوار با حمایت نماینده مردم خمینی شهر در مجلس وشهرداری و شورای شهر شهر کوشک با اعتباری بالغ بر400 میلیون تومان محل جدید خریداری شد.


وی با اشاره به اینکه در حوزه اشتغال بانوان و مخصوص زنان سر پرست خانوار ما نیاز به حمایت مسئولین استان و کشور داریم گفت: کارگاه تولید سنگ های تزینی این مرکز اشتغال زائی60 نفر از زنان جزء مراکز نمونه در استان و شهرستان می باشد.

IMG 8035
در این مراسم معاون رئیس جمهور از بخشهای مختلف از جمله نمایشگاه های تولید صنایع دستی ، آموزشگاه و کارگاه خیاطی ، تولید گیاهان داروئی ، و سنگ های زینتی و تزینی تولید شده توسط زنان مرکز عفیفه کوشک بازدید نمود.

IMG 8003

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید