امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 09:19:39

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

اصلاح نیوز (15)

شنبه, 12 اسفند 1391 ساعت 11:32 کدخبر :5303
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
اصل مطلب را در www.eslahgar.blogfa.com بخوانید.

اصل خبر: خمینی شهر فرصت فرمانداری ویژه را از دست داد.
اصلاح نیوز: فرمانداری ویژه هم پَر! بابا این همه مسؤول تو این شهرستان داریم، یه کدوم نتونستند فرمانداری ویژه را که حق خمینی شهره، بگیرند! آقایون مسؤول! می تونید کله گنده ها را به شهر دعوت کنید، جلسات سیاسی بگیرید، باهاشون عکس یادگاری می گیرید، هر کاری می کنید بکنید ولی یه کلاهی هم از این نمدها واسه شهر بدوزید! تموم شدا!
***
اصل خبر: وزیر آموزش و پرورش به خمینی شهر آمد.
اصلاح نیوز: "آن مرد آمد. آن مرد وزیر است. وزیر به شهر ما آمد و خیلی خوش به حالمان شد. فقط این وسط کسی به ما نگفت این مرد برای چه به شهر ما آمد؟" این همه خطیب و سخنران واسه یادواره شهدا داریم، لازم نیست از تهرون آدم بردارید بیارید اینجا سخنرانی کنه و این همه هزینه کنید. دعوت کردن این آقایون خوبه ولی واسه شهر چه فایده ای داره؟!
***
اصل خبر: مسکن مهر چوپان دروغگو شد.
اصلاح نیوز: دیگه تو کتابهای دبستان داستان قشنگ "چوپان دروغگو" وجود نداره. شاید به این خاطر که دیگه دروغگویی تو جامعه امروزی طبیعی شده از این چوپانها تا بخواهی پیدا میشه. نمونه اش مسکن مهر خمینی شهره که مثل چوپان دروغگو شده و هر چی بگه مردم باور نمی کنند!
***
اصل خبر: خبرگزاری مهر نوشته بود یكی از واحدهای مسكن مهر كه با حضور رییس جمهور در جریان افتتاح مسكن مهر مشهد به فردی واگذار و از تلویزیون هم پخش شد، پس از چند روز از وی پس گرفته شده است.
اصلاح نیوز: البته بماند که چندی بعد این خبر تکذیب شد ولی به قول گفتنی هر دم از این باغ بَری می رسد! دیگه این نوعش را ندیده بودیم که دیدیم. خوش بحال خودمون که مسکن مهرمون از بی مهری مسؤولان هنوز به مرحله "ضایع کنی" نرسیده!
***
اصل خبر: "رخصت" همشهری "فرصت" شد.
اصلاح نیوز: به سلامتی "رخصت" هم اومد روی دکه ها و شماره اولش را منتشر کرد. البته این را فراموش نکنیم که رسالت اصلی هر نشریه روشن سازیه. ولی بعضی مسؤولان شهرستان ظرفیت مصاحبه ندارند. یکی خبرنگار را از جلسه بیرون می کنه، اون یکی خبرنگار را تهدید می کنه و اخیراً هم که از خبرنگار درخواست شناسنامه می کنند. این وضع اهالی مطبوعات با مسؤولان شهرستانه که برخی از اونا ندید بدید تشریف دارند و انگار تا بحال مصاحبه و خبرنگار ندیده اند!
***
اصل خبر: خرج مراسم برخی ادارات از جیب شهرداری می رود.
اصلاح نیوز: این اداره می خواد جشن بگیره شهرداری باید پولش را بده، اون اداره می خواد کادو بده شهرداری باید پولش را بده، یکی دیگه می خواد عزا بگیره شهرداری باید پولش را بده و ... شهرداری هم واسه اینکه ریشش پیش خیلی از ادارات گیره و می خواد تعامل کنه، مجبور می شه پول زور بده. آخه این چه وضعیه؟ مگه شهرداری جیبه که هر کی هر برنامه ای داشت، دستش را می کنه توش. مگه نمی دونید هر کی به شهرداری دست بزنه، فرصته نیشش می زنه!
***
اصل خبر: ظاهراً قرار نیست مشکلات شهر حل شود.
اصلاح نیوز: آقا چند سال پیش تو خمینی شهر مسؤول بوده، حالا بعد از پنج سال به شهر برگشته، تو یکی از جلسات اداری گفت: این مشکلات و حرفهایی که شما می زنید، همونهاست که ما پنج سال پیش می زدیم. ظاهراً قرار نیست مشکلات شهر حل بشه و مسؤولان نمی خواهند اونا را حل کنند و ازشون رد شند. همینطور دارند دورش می چرخند و زل زدند به مشکلات! نه!
***
اصل خبر: دیگر همایش الحاق برگزار نمی شود.
اصلاح نیوز: چند روز پیش همایش ملی پژوهش در مهدویت تو دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد. یادتونه همایش الحاق پارسال برگزار شد. قرارم شد همایش دومش هم برگزار بشه البته با حرفی که اخیراً فرماندار اصفهان زده و آب پاکی را ریخته رو دستمون، دیگه فکر نکنم همایش دومی برپا بشه و حالا حالا باید رؤیای الحاق را تو خواب ببینیم!

نظرات  

 
#1 0 جزینی 15 اسفند 1391 ساعت 23:52
انروز که نماینده محترم با شعار تغییر فرماندار به استانداری میرفت و داد و قال میکرد باید فکر این روز را میکرد و از ان شعارها فقط فرمانداری ویژه نجف اباد مانده است که باید تبریک گفت این فرق بین تعامل و پیگیری منطقی است و شعار
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید