امروزچهارشنبه, 05 ارديبهشت 1397-- Wednesday Apr 25 2018

ساعت 16:53:19

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

انتصاب معاون جدید فرماندار

چهارشنبه, 17 آبان 1391 ساعت 15:58 کدخبر :4714
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
مراسم معارفه ستار رجبی معاون جدید سیاسی فرماندار با حضور احمدی مدیرکل سیاسی استانداری برگزار شد. در این جلسه احمدی با اشاره به شرایط ویژه خمینی شهر گفت: ما تلاش کردیم تا خمینی شهر به عنوان یک شهرستان ویژه مطرح شود. استاندار و آقای صرامی نماینده هم پیگیر این موضوع هستند.

ما اعتقاد داریم باید خمینی شهر به دلیل شرایط خاص، تراکم بالا، تاثیرپذیری و تاثیرگاری بر مرکزاستان، مهاجرپذیر بودن و ... به عنوان یک شهرستان ویژه مطرح شود.

وی افزود: معاون سیاسی-اجتماعی فرماندار وظایف مهمی را بر عهده دارد از جمله برگزاری انتخابات، مدیریت مسائل فرهنگی و اجتماعی شهرستان. احمدی تاکید کرد: آقای حقیقی به همراه دو معاونش مسئولیت فرمانداری را برعهده دارند و صدایی که از مجموعه فرمانداری شنیده خواهد شد یک صدا خواهد بود و هماهنگی ها هم انجام می گیرد و حتما حرف معاون همان حرف فرماندار است و بالعکس.

در ادامه حقیقی فرماندار با بیان اینکه نزدیکی به اصفهان هم برای ما فرصت است و هم تهدید گفت: دولت نهم و دهم با خدمات ارزشمندی که به مردم ارائه کرده این خوشبینی وجود دارد. وی ضمن معرفی معاون جدید خود افزود: جناب رجبی از برادران دلسوز و متعهد است و دلیل طولانی شدن انتصاب او مسیر قانونی انتقال از سپاه است.

در این جلسه پیام صرامی نماینده شهرستان و رییس مجمع نمایندگان خوانده شد. صرامی در این پیام گفت: حال که زمان خدمت صادقانه و بدون تعلقات گروهی و سیاسی و حذف عوامل مخرب و انحصارطلب در جهت منافع شخصی و گروهی فراهم رسیده است انتصاب برادر گرامی آقای ستار رجبی را که از خانواده شهدا و از تفکر ناب بسیج می باشد را تبریک می گویم و امید آن دارم میز و مقام به دست آمده تمام و کمال در جهت خدمت به مردم قرار گیرد تا در آینده شاهد شهرستانی شکوفا از هر لحاظ باشیم.

در پایان ستار رجبی معاون جدید فرماندار سخنان خود را با این جمله آغاز کرد: هر آمدنی را رفتنی است. مهم آن است كه در مدت مسئولیت ما چگونه عمل کنیم.

وی افزود: در این بازه زمانی که فرصت برای خدمت فراهم شده سعی کنیم بهترین استفاده را ببریم و تا حد ممکن در خدمت نظام و اسلام و مردم باشیم. درب اتاق من روی همه مردم و مسئولان باز است و شنوای مشکلات خواهم بود.

معاون فرماندار تاکید کرد: نماینده جناح یا جریان و باند خاصی نیستم. چیزی که برای من مهم است منویات مقام معظم رهبری است و کار من در چارچوب قانون و شرع خواهد بود. ممکن است در این زمینه برخی ناراحت و برخی خوشحال شوند.

رجبی با یادآوری وظیفه ما در برابر شهدا گفت: شهدا رفتند تا از این کشور در امنیت باشد و این پستها به ما برسد، اگر خودخواهیها و هوای نفسانی به سراغ ما بیاید در حق شهدا و مادران شهدا خیانت کرده ایم.

رجبی سومین معاون بومی فرماندار طی 30سال اخیر است که پس از یکسال خالی ماندن صندلی معاونت سیاسی عهده دار این مسئولیت می گردد.

در این مراسم در کنار ابلاغ حکم معاون سیاسی فرماندار، حکم وزیر کشور برای بخشدار عموشاهی هم به وی اعطا شد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید