امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 19:30:42

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

تصویب ارتقای فرمانداری شهرستان آمل به فرمانداری ویژه در سفر هیات دولت

تصویب ارتقای فرمانداری شهرستان آمل به فرمانداری ویژه در سفر هیات دولت

شنبه, 28 اردیبهشت 1392 ساعت 08:49 کدخبر :5556
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
به گزارش فرصت آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر: فرماندار آمل گفت: ارتقای فرمانداری شهرستان آمل به فرمانداری ویژه در چهارمین دور سفر دولت به مازندران تصویب شد.

یدالله اکبرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اکنون منتظر ابلاغ دولت برای ارتقا فرمانداری ویژه شهرستان آمل به شهرستان ویژه هستیم.
وی افزود: فرمانداری ویژه آمل با پیگیری هایی مجموعه شهرستان آمل و نماینده مردم شهرستان، درخواست شده بود و رییس جمهور صریحا اعلام کرد که دستور می دهم فرمانداری ویژه به سرعت در آمل ایجاد شود.
فرماندار آمل با تاکید بر اینکه ایجاد فرمانداری ویژه حق قانونی آمل است، اضافه کرد: شهرستان آمل به دلیل جایگاه خاص سیاسی، فرهنگی و اجتماعی مستحقق ارتقا بوده و خوشبختانه این مهم در دولت عدالت محور دهم مصوب و عملی شد.
اکبرزاده ادامه داد: با ارتقا فرمانداری شهرستان آمل به فرمانداری ویژه، چارت اداری و سازمانی ادارات و نهادهای دولتی به معاونت ادرات کل در جایگاه شهرستانی ارتقا پیدا خواهند کرد.
وی اضافه کرد: هدف از ارتقا شهرستانها به فرمانداری ویژه ارائه خدمات مناسب, عدم تمرکز اداری، کاهش مراجعات مردم به مراکز استانها در راستای بستر سازی عملی برای توسعه در آمایش شهرستانی،محرومیت زدایی و توزیع عادلانه منابع و بودجه شهرستانها است.
شهرستان آمل حدود 400 هزار نفر جمعیت دارد.

نظرات  

 
#1 0 144 28 اردیبهشت 1392 ساعت 09:18
بازهم گلی به جمال نماینده آمل
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید