امروزچهارشنبه, 07 آبان 1399-- Wednesday Oct 28 2020

ساعت 15:34:22

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

نماینده خیریه ها ی شهرستان خمینی شهردر فرمانداری شهرستان:

تعدادخیریه های خمینی شهر دو برابر شده است

سه شنبه, 18 فروردین 1394 ساعت 14:39 کدخبر :8646
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سارینا رفیع پور

خیریه های شهرستان در 5 سال اخیر دو برابر شده است. نماینده خیریه ها در فرمانداری با بیان این خبر خاطر نشان کرد: اکنون در شهرستان در حدود 70 خیریه مشغول به کار هستند که اکثر آنها فعال می باشند. دکتر بنی هاشمی گفت: اکثر خیریه ها مشکلاتی مانند مکان را به دلیل این که در کنار قرض الحسنه و یا داخل مساجدمشغول به کار هستند، ندارند. وی افزود: به نظر می رسد از نظر تعداد و سرانه خیریه نسبت به جمعیت شهرستان شرایط بسیار خوبی داریم، اما خیریه ها باید از نظر کیفی بتوانند خود را ارتقاء دهند و با افزایش دانش خود در زمینه کارگروهی و انسجام درون بخشی و هم چنین استفاده از نیروی تحصیل کرده و جوان بازدهی خود را افزایش دهند. دکتر بنی هاشمی گفت: دور شدن از کیفی گرایی و رو آوردن به کارهایی که فقط جنبه کمی دارد از مهم ترین مشکلات خیریه ها است.به عنوان مثال ما در شهرستان خیریه های تخصصی در زمینه پیشگیری و بهداشت و درمان نداریم و این گونه از موارد جزء نیازهای شهرستان می باشد، که خیریه ها باید به آن وارد شده که متاسفانه در سال های اخیر از آن غافل شده اند.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 +1 دکتر موسوی 18 فروردین 1394 ساعت 19:13
فرد باهوش و نکته سنجي از علي (ع) سئوال کرد: عدالت يا بخشش‏، كدام بهتر و شريف‌تر است؟ حضرت فرمود: «عدالت‏، هر چيزي را در جاي خود مي نهد‏، در حالي كه بخشش آن را از جاي خود خارج مي سازد. عدالت تدبير عمومي مردم است. در حالي كه بخشش گروه خاصي را شامل است. پس عدالت شريف تر و برتر است.»
دنیای پیشرفته سعی می کند که ثروت را در جامعه پخش کند که در دست عده ای خاص نیفتد. هر چند این خیریه ها در بعضی موارد نیاز است ولی اگر ماهی گیری را به افراد زیر نظر خود بیاموزند بهتر است تا به آنها ماهی بدهند.
بسیار سپاسگزار تلاس این دوستان در خیریه ها
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید