امروزسه شنبه, 01 خرداد 1397-- Tuesday May 22 2018

ساعت 22:00:11

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

خمینی شهر؛ چهل سال بعد...

سه شنبه, 29 اسفند 1391 ساعت 12:17 کدخبر :5366
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : اصلاح گر
اشاره: مطلب پیش رو مطلبی است انتقادی در قالب طنز و تخیل. امیدواریم انشاا... باعث ترقی و پیشرفت شهرستان شود.

چهل سال بعد در چنین روزی
"مراسم تعویض قفل سینما فرهنگ برگزار شد"
طبق مصوبه شورای اداری شهرستان قرار شد که هر ساله این مراسم با حضور یکی از ستارگان سینما برگزار شود. لازم به ذکر است که تنها سینمای خمینی شهر چهل سال پیش به علت بدهی های متولیان آن زمان تعطیل شد.

***

چهل سال بعد در چنین روزی
"پروژه مسکن مهر در کتاب رکوردهای گینس نیز ثبت شد"
رئیس سازمان میراث فرهنگی ضمن اعلام این خبر تصریح کرد: این پروژه تنها مصوبه باقیمانده از دولت نهم یعنی حدود 48 سال پیش است و بالاخره با تلاش شبانه روزی موفق شدیم این پروژه را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کنیم.
***
چهل سال بعد در چنین روزی
"مراسم عذرخواهی از خمینی شهر با حضور استاندار برگزار شد"
استاندار در حاشیه مراسم مذکور در گفتگو با خبرنگار ما اعلام کرد: به رسم چهل ساله این مراسم هر سال با شکوه بیشتری برگزار می شود. هدف ما از این مراسم "ویژه" نگاه کردن به این شهرستان است.
***
چهل سال بعد در چنین روزی
"تجمع مردم در جاده مرگ روز 19 تیر برگزار شد"
این مراسم چهل سال است که به یاد آن تجمع کذایی برگزار می شود. در حاشیه مراسم صارمی نماینده شهرستان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: طبق رسم نمایندگان از چهل سال پیش تاکنون ما هر ساله به مسؤولان مربوطه اولتیماتوم می دهیم؛ پس پنجاه درصد موضوع حل است. می ماند پنجاه درصد دیگر که بستگی دارد به گوش حضرات که بشنوند یا نه!
***
چهل سال بعد در چنین روزی
"هنوز موتور محرکه شهر روشن نشده است"
صارمی نماینده شهرستان ضمن اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت: چهل سال پیش نماینده وقت به این نتیجه رسید که موتور محرکه شهر خاموش است. حال ما متوجه شده ایم موتور که خاموش است هیچی! باک هم بنزین ندارد، سوییچش هم گم شده است، باطری اش هم ضعیف است و... ما هنوز درحال هول دادن هستیم تا شاید روشن شود.
***
چهل سال بعد در چنین روزی
"هنوز هم به خمینی شهر عوارض آلایندگی پرداخت نمی شود"
به گزارش خبرنگار ما از چهل و اندی سال که دانشگاه صنعتی از پرداخت بدهی هایش به خمینی شهر امتناع ورزید، مراکز آلاینده از جمله پالایشگاه و نیروگاه تصمیم گرفته اند، عوارض آلایندگی را پرداخت نکنند. شنیده ها حاکی از آن است که مبلغ این بدهی ها کافی است تا تمامی خیابان ها و فضاهای سبز شهر از ابتدا ساخته شود.
***
چهل سال بعد در چنین روزی
"نامه های درخواست خطاب به رئیس جمهور پیدا شد"
به گزارش خبرنگار ما این نامه ها چهل سال پیش از طرف برخی متقاضیان مسکن مهر خمینی شهر خطاب به رئیس جمهور مبنی بر دعوت از او برای سفر به این شهر و افتتاح مسکن مهر نوشته شده و در دفتر ریاست جمهور مفقود گردیده بود.لازم به ذکرست که چهل سال پیش گفته شده بود که هر وقت رئیس جمهور به خمینی شهر بیاید، مسکن افتتاح می شود.
***
چهل سال بعد در چنین روزی
"پادگان خواستار خروج خمینی شهر شد"
یک مقام مسئول گفت: طبق قانون میبایست پادگانها از حریم شهرها بیرون روند ولی با توجه به کمکاری و بیتوجهی مسؤولان شهرستان، پادگان بهتر دید خمینیشهر را از حریم خود خارج سازد.

نظرات  

 
#2 0 ولی 04 فروردین 1392 ساعت 17:13
این جور برخورد با نماینده زشته باب میشه نکنید
نقل قول
 
 
#1 +1 حجت الله 02 فروردین 1392 ساعت 11:50
قطعا همین جوره ولی ان شا الله که نباشه!!!!!!!
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید