امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 11:36:59

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

در شهر باید آرامش حاکم باشد
نماینده مجلس در ضیافت افطاری کانون فرهنگی اندیشه:

در شهر باید آرامش حاکم باشد

شنبه, 04 مرداد 1393 ساعت 14:48 کدخبر :7541
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید حسام ابطحی
به همت کانون فرهنگی اندیشه و خیریه حضرت ابوالفضل(ع) مسجد آعلی اکبر(ع) ضیافت افطاری با حضور نماینده شهرستان، شهردار خمینی شهر، جمعی از فرهیختگان وخیرین و اهالی محله گاردر در باغ یکی از اهالی محل برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار فرصت، نماینده مردم شهرستان در مجلس در گفتگویی خودمانی با شرکت کنندگان گفت: آن چیزی که ما در خمینی شهر دغدغه اش را داریم این است که بتوانیمآرامش را در شهر حاکم کنیم. چراکهفقط در آرامش است کهکار انجام می شود. با ایجاد موج شهر به هم می ریزد و کسی نمی تواند وسط این به هم ریختگی کاری انجام دهد.

 

محسن صرامی صحبتهای خود را با یک مثال روشن ساخت و گفت: مثلا تا یک روز قبل از وقوع زلزله فرماندار می داند فرماندار شهر است، نیروی انتظامی می داند چه کاره است و هر کس وظیفه خود را می داند ولی پس از وقوع زلزله دیگر کسی نمی داند چه کاره است؟


وی افزود: چه لزومی دارد که حتما شهردار هم فکر نماینده باشد؟ یا امام جمعه هم فکر فرماندار؟ چه کسی گفته اگر شهردار مانند نماینده فکر نکند حق کار کردن ندارد؟ هیچ وقت در هیچ جا این اتفاق نمی افتد که همه مسوولان همفکر باشند. 35 سال است منتظریم که در شهرمان مسوولان مثل هم فکر کنند.


صرامی در ادامه رو به حضار گفت: شما فرهیختگان باید کمک کنید. من سعی می کنم زیاد جایی برای سخنرانی نروم چون تمام همّ و غمّ من باید این باشد که آرامش در شهر برقرار گردد و کشمکشها در کمترین حد خود باشد. نگذاشته ایم کسی موج ایجاد کند و بخواهد موج سواری کند. بعد از 35 سال اولین بار است که مسوولان شهرستان دور یک میز می نشینند و با هم قهر نیستند. باید در شهر آرامش و سکون همراه با فعالیت رو به جلو حکمفرما گردد.


لازم به ذکر است این مراسم با جزخوانی قرآن کریم آغاز و سپس نماز جماعت به امامت حجت الاسلام امیریان اقامه گردید. بعد از ضیافت افطاری نیز نشستی دوستانه برگزار شد که در آن از خیّرین نمونه محل تقدیر به عمل آمد. شهردار نیز از دیگر سخنرانان این مراسم بود.

نظرات  

 
#2 +1 سینا1 08 مرداد 1393 ساعت 07:45
آقای ابطحی در این برنامه افطاری فقط سخنان نماینده مهم بود بقیه ارزش نداشتند صحبت هاشون انعکاس یابد ؟ الحق که عدالت خبرنگاری را حفظ کردی
نقل قول
 
 
#1 0 همشهری . 08 مرداد 1393 ساعت 07:30
سلام . رطب خورده نهی رطب کی کند
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید