امروزدوشنبه, 04 تير 1397-- Monday Jun 25 2018

ساعت 18:23:00

آخرین به روز رسانی : شنبه 22:34:08

امام جمعه خمینی شهر:

دولت باید در زمینه بهداشت تلاش بیشتری بکند

جمعه, 16 فروردین 1392 ساعت 17:58 کدخبر :5393
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : طاهره خونساری
عباس رحیمی امام جمعه خمینی شهر، با اشاره به هفته سلامت تاکید کرد: مساله بهداشت مساله حادی است که قسمتی از آن به مردم و بخش دیگر به دولت وابسته است.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، حجت الاسلام رحیمی در خطبه های نماز جمعه این هفته با تاکید برمساله بهداشت گفت: همه مخصوصا دولت باید آگاهی های بهداشتی را افزایش دهد و مردم هم اصول بهداشتی و تغذیه ای را رعایت کنند. دولت حتی اگر نان ندارد بخورد نباید از بودجه بیمارستان و دارو کم بگذارد چراکه این خود باعث افزایش بیماری ها می شود.
وی در ادامه با انتقاد از پوشش بیمه ای کشور افزود: بسیاری از داروها تحت پوشش نیست. مردم حق بیمه را به خاطر کم شدن هزینه های درمان پرداخت می کنند اما در عمل این اتفاق نمی افتد. بیمه باید بالاتراز آنکه شعار می دهد عمل کند.
حجت السلام رحیمی از نیروهای امنیتی، انتظامی، هلال احمر، شهرداری و ارگان های خدمات رسان که در تعطیلات عید از خانواده و تفریح خود گذشتند تا مردم در کلیه جاده ها و شهرها امنیت جانی و مالی داشته باشند از طرف خود ومردم تشکر کرد.
امام جمعه خمینی شهر همچنین در ادامه بحث حقوق فرزندان برپدر و مادر، با تاکید بر تربیت درست کودکان گفت: فرزندان خود را طوری بار بیاورید که وقتی در مدرسه اسمشان را می برند، سر افکنده نباشید.
وی افزود: فرزندان خصوصا دخترانتان را طوری تربیت کنید که همانند شما واجبات را انجام و محرمات را ترک کنند که این می توان حایل یبن شما و جهنم شود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید