امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 05:43:43

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

رشد 10 برابری آسفالت ریزی در روستای تیرانچی

یکشنبه, 17 دی 1391 ساعت 11:31 کدخبر :4918
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
ميزان آسفالت و روکش خيابان‌ها و معابر در روستای تیرانچی طی ۶ ماهه اخیر نسبت به 15 ماه قبل از آن 10 برابر رشد داشته است. بخشدار خمینی شهر با بیان این خبر افزود: از مردادماه سال جاری تاکنون 29 هزار مترمربع از معابر این روستا با هزینه 400 میلیون تومان آسفالت گردیده که نسبت به 15 ماه قبل از آن از رشد 10 برابری برخوردار بوده است.

مجتبی عموشاهی در ادامه از خرید ساختمان دهیاری تیرانچی و همچنین افتتاح سالن ورزشی شهدای قلعه امیریه در آینده نزدیک خبر داد و گفت: سالن ورزشی قلعه امیریه در 1200 مترمربع مساحت در حال احداث بوده و تاکنون پیشرفت های خوبی داشته است. تلاش می کنیم نواقص باقی مانده از جمله کفپوش آن را تکمیل و این سالن را در اولین فرصت افتتاح کنیم.

وی با اشاره به میزان عوارض تعیین شده برای سال 92 گفت: نرخ تعرفه عوارض قابل وصول در محدوده بخش مرکزی خمینی شهر و خارج از محدوده و حریم روستاها در جلسه کارگروهی در نهم دیماه تعیین شد.

وی افزود: براساس تبصره یک و چهار ماده 50 قانون مالیات بر ارزش افزوده و ماده یک آیین نامه اجرایی نحوه وضع و وصول عوارض توسط شورای اسلامی شهر و بخش مصوب 1378 هیات وزیران، این عوارض پیشنهادی باید به استانداری ارسال و پس از تصویب از سال 92 اجرا شود. درآمد حاصل از این عوارض در قالب بودجه شورای اسلامی بخش با رعایت ماده 33 آیین نامه مذکور هزینه خواهد شد.

عموشاهی تاکید کرد با توجه به وضعیت معیشتی مردم، در هنگام تعیین عوارض سعی شده حتی المقدور رعایت حال مردم شهرستان به ویژه روستاییان بشود.

نظرات  

 
#4 +2 دوستبدار سده 27 دی 1391 ساعت 21:52
پدر سردار شهيد سيد ابوالقاسم نوربخش ، حاج آقا سيد هادي نوربخش به حق تعالي و جد شريفش پيوست . چقدر حيف و صد افسوس كه براي اين سيد بزرگوار و باطن دار حتي يك تسليت هم ننوشتيد !!!.... آنهم براي شهري كه سرجمع 25000 نفر جمعيت دارد .
آنوقت براي خلافكارها و تبهكارها چندصدجمله و عكس و خبرنامه چاپ
ميكنيد و بعد ميگوييد چرا "سده" بدنام شد ؟!.....وقتي خودتان چهره هاي سرشناس و مذهبي و فرهنگي و قومي تان را به درستي نميشناسيد ، چه توقعي از بقيه است ؟!!!.... تا وقتي خبرنامه هايتان تا اين حد ضعيف عمل ميكند كه مردمان شهر خودش را به درستي نميشناسد همين است كه همين است !!!
منزل اين سيد بزرگوار كه هرروز ده ها مراجعه كننده داشت به حسينيه تبديل خواهد شد ، اين را گفتم كه اگر بعدا سر از اين حسينيه در آوريد بدانيد چه بوده و چه شده !!!
خب ،‌ حالا بعد از اين منبري كه برات رفتم ، دهنتو خوشبو كن به صلوات محمدي ....
نقل قول
 
 
#3 0 دبیر 25 دی 1391 ساعت 19:02
آقای عموشاهی وقتی آموزش و پرورش هم بودند فعالیت های مثبتی داشتند و پیگیر امور بودند . از ایشان و همه مسوولین پاسخگو و فعال تشکر می نماییم .
نقل قول
 
 
#2 +1 ساکن قلعه امیریه 24 دی 1391 ساعت 02:13
از وقتی که بخشدار جدید معرفی شده است و بخشدار به فرمانداری داده شد وضعیت تیرانچی و قلعه امیریه بهتر شده است شوراها نیز فعالیت خوبی داشتند .یکی از مشکلات ما وضعیت نابسامان مدارس است .مدارس مختلط و نداشتن بعضی پایه های ابتدایی . دانش آموزان مجبورند برای تحصیل با طی مسافت زیاد به نواحی اصفهان بروند .امیدوارم این مشکل نیز با تعامل شورا و بخشدار محترم و مساعدت اداهر آموزش و پرورش رفع گردد
نقل قول
 
 
#1 0 آفرین 24 دی 1391 ساعت 02:08
جناب آقای عموشاهی آفرین بر شما . لطفا این اخبار را در خبرگزاری ها و دیگر روزنامه ها انعکاس دهید
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید