امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 03:47:30

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

امام جمعه خمینی شهر:

سران قوا حواسشان جمع باشد به خاطر نظام بهانه دست کسی ندهند

شنبه, 05 اسفند 1391 ساعت 09:23 کدخبر :5259
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
امام جمعه خمینی شهر در خطبه های این هفته خطاب به مسئولین گفت: رهبری نصایحی به سران قوه داشتند و از برخی مسئولین حمایت کردند. این حمایت نباید موجب غرور آنها شود.

به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، حجت الاسلام و المسلمین رحیمی گفت: در مورد اختلافاتی که رخ داده رهبری نصیحت کردند. حمایت رهبری از مسئولین نباید آنها را مغرور کند. کشور ما با کشورهای دیگر فرق می کند. نمایندگان مجلس ما با رای مردم انتخاب می شوند. کارهایی مثل استیضاح و سوال از رئیس جمهور در این موقعیت درست نبود.
نماینده ولی فقیه در خمینی شهر افزود: دشمنان به دنبال این هستند که موارد اختلافی را بزرگ کند. راهپیمایی 22 بهمن با آن عظمت را نشان نداد و وقایع قم را منعکس کردند.خیلی حواسمان جمع باشد به خاطر نظام بهانه دست کسی ندهیم.
وی تاکید کرد: مسئولان باید به خاطر مسائل شخصی و هوای نفس، افراد دیگر را واسطه قرار ندهیم.
امام جمعه خمینی شهر، حق فرزند بر پدر را به گفته امام صادق(ع) تربیت خوب، خداشناسی و یاد دادن اطاعت از خداوند بیان و تصریح کرد: بدان اگر این فرزند خوب یا بد شد، به تو نسبت می دهند.
در این مراسم نامه امام جمعه خمینی شهر خطاب به سران سه قوه قرائت شد که در آن تاکید شده بود مسئولین حساب خود را با حساب نظام جدا کنند و اگر مردم در راهپیمایی و انتخابات شرکت و شرایط اقتصادی را تحمل می کنند به خاطر امام و رهبری است.
تردید نکنید که اگر مردم روزی احساس کنند که شما با رهبری نیستید، یک روز هم شما را تحمل نمی کنند، پس با مردم باشید و بیش از این خون به دل رهبری و مردم نکنید.
این پیام با تکبیر نمازگزاران همراه شد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید