امروزدوشنبه, 07 مهر 1399-- Monday Sep 28 2020

ساعت 00:42:27

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

سهیلا جورکش: از مردم التماس دعا دارم

سهیلا جورکش: از مردم التماس دعا دارم

دوشنبه, 23 شهریور 1394 ساعت 14:27 کدخبر :9437
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

سهیلا جورکش پیش از انجام عمل جراحی روی چشمش از مردم ایران التماس دعا دارد. او سال قبل در اصفهان مورد اسیدپاشی قرار گرفت ولی متأسفانه هنوز عوامل این حادثه تلخ شناسایی و دستگیر نشده€Œ اند.

  به گزارش فرصت آنلاینسهیلا جورکش  که مدتی است برای ادامه روند درمانی خود در اسپانیا به سر می€Œبرد، در گفت €Œوگوی کوتاهی با  روزنامه «ایران» درباره وضعیت خود گفت: خدا را شکر، دارم به زندگی امیدوار می€Œشوم. همان€Œطور که وقتی در بیمارستان چمران تهران بستری بودم و با اینکه تمام پزشکان قطع امید کرده بودند؛ اما توانستم بهتر شوم حالا هم امیدوارم با لطف خدا بتوانم موفق شوم. وی افزود: برای من همین کافی است که تا حدی بیناییم را به دست بیاورم که بتوانم زیبایی دنیا را ببینم و شکر€Œگزار خداوند باشم و از طرف دیگر دامنگیر خانواده €Œام نباشم.

 جورکش در روز 24 شهریور مورد عمل جراحی قرار می€Œگیرد، وی در این مورد گفت: انجام این عمل برای این است که من بتوانم بینایی€Œ ام را به دست بیاورم. از همه التماس دعا دارم تا بتوانم این عمل را با موفقیت پشت €Œسر بگذارم. احتمالاً دو ماه بعد هم باید عمل دیگری روی پلکم انجام شود.

 او ادامه داد: خیلی دوست دارم هر چه زودتر به ایران برگردم و عزیزانم را ببینم. از آقای دکتر روحانی، هاشمی و فدایی فر، سفیر ایران واقعاً تشکر می€Œکنم که شرایط را فراهم کردند تا برای درمان به اسپانیا بیایم اما غربت بسیار مشکل است و اذیتم می€Œکند. امیدوارم هر چه زودتر به کشورم برگردم.

این قربانی اسید پاشی اصفهان گفت: در آخر می€Œخواهم بگویم تا شقایق هست زندگی باید کرد و امیدوار هستم که بتوانم اسید را شکست بدهم.

نظرات  

 
#1 +3 خودم 24 شهریور 1394 ساعت 10:04
ازخداوند برايت آرزوي سلامتي ميكنم انشاله ك بينايت را به دست بياري و مطمين باش همه مردم ايران از اين قضيه خوشحال ميشوند
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید