امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 08:38:53

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

شهردار: به روزنامه شدن فرصت فکر می کنیم

شنبه, 14 اسفند 1389 ساعت 10:58 کدخبر :603
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرنگار

عزيزاله پوركاظم شهردار خميني شهر در بازديد از روزنامه زاينده رود گفت: اطلاع رساني در استان اصفهان به نحو احسن پيش مي‌رود و توسعه آن در سالهاي اخير عالي بوده است. وي اظهار اميدواري كرد تا اصفهان بتواند گوي سبقت را از استان گيلان كه داراي بيشترين نشريه است بربايد.

شهردار خميني شهر ايجاد بحث‌هاي چالشي در مطبوعات و گسترش فرهنگ انتقاد سالم را از ابزار مهم توسعه مطبوعات و رسانه ها دانست و گفت: رئیس جمهور در همايش هدفمندي يارانه‌ها تأكيد نمود كه اگر دو روز هم جلسه طول بكشد به همه ابهامات پاسخ مي‌گويد و اين روحيه انتقادي از عالي‌ترين مقام اجرايي بايد سرلوحه مسئولان در انتقادپذيري باشد و اطلاعرساني صحيح با سليقه ولايي و اسلامي و گسترش فرهنگ و تمدن شيعي و ايراني اجرا شود چرا كه مديريت استان نيز گام‌هاي مؤثري در اين راه برداشته است.
به نوشته روزنامه زاینده رود، پوركاظم در خصوص راه اندازي دوهفته نامه فرصت كه موفقيت‌هاي خوبي را نيز كسب كرده است عنوان نمود: وظيفه شهرداري تنها كار عمراني نيست و خميني شهر كه داراي مشكل درآمدي و سرانه كم است نبايد نگاه مسئولان آن به مطبوعات كمرنگ شود و به اندازه هزينه در عمران بايد در كارهاي فرهنگي هزينه صرف شود. وي ادامه داد: اينكه خميني شهر به اصفهان نزديك است يك چالش و فرصت است چرا كه باعث عدم رشد زيرساخت‌هايي مثل همين مطبوعات شده است و مردم به مطبوعات اصفهان و امكانات فرهنگي آن جذب شدهاند.
پوركاظم اذعان داشت: به جهت فقر رسانه‌اي و پيگيري‌ اهالي بافرهنگ خمينيشهر و با همكاري خوب آقاي تمنايي مدير وقت ارشاد شهر و تعامل خوب اداره كل ارشاد، دوهفته نامه فرصت شكل گرفت و اكنون در سال دوم انتشار خود است.
ما به انتقادهاي نشريه فرصت احترام مي گذاريم و بر انتقادي بودن آن تأكيد داريم تا با تحليل و ارائه راهكار، روشن كننده مشكل‌هاي شهرستان باشد و در آينده به پخش استاني و كشوري و نيز روزنامه شدن آن فكر مي‌كنيم.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید