امروزسه شنبه, 01 خرداد 1397-- Tuesday May 22 2018

ساعت 20:20:14

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

امام جمعه خمینی شهر:

قبل از فرارسیدن نوروز فروشگاه بهاره را در شهرستان دایر کنید

دوشنبه, 21 اسفند 1391 ساعت 08:17 کدخبر :5345
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
امام جمعه خمینی شهر در نماز جمعه این هفته از مسؤولان خواست قبل از فرارسیدن نوروز فروشگاه بهاره را در شهرستان دایر کنند و گفت: چرا تمامی کارها فقط در مراکز استانها انجام و بی عدالتی می شود. در شهرستانها هم چنین امکاناتی فراهم گردد.


 در شهرستانی با جمعیت چند صد هزار نفری چنین فروشگاهی لازم است. اداره بازرگانی، فرمانداری و بقیه همت کنند فروشگاهی ولو موقتی حتی زیر چادر دایر کنند و اجناس را با قیمت مناسب عرضه نمایند.
به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ عباس رحیمی با گرامیداشت یاد و خاطره آیت ا... عبدالجواد جبل عاملی(ره) و ضمن اشاره به سالگرد ارتحال این عالم ربانی گفت: این مرحوم از افتخارات این شهر است. اگر در روحیات و رفتار و شاگردان وی دقت شود می بینیم که این مرد خیلی بزرگ بوده است. باید بیشتر قدر دانسته شود.
استاد حوزه و دانشگاه تأکید کرد: چرا دولت بدهی اش را به شهرداری نمی پردازد؟ شهرداری خمینی شهر مبلغی از دولت طلب دارد. شهرداری اینقدر در مضیقه است که حتی در پرداخت حقوق به کارکنانش دچار مشکل است. تذکر به دولت وارد است که بدهی اش را به شهرداری بپردازد. اگر هم بدهکار نیست، ثابت کند.
خطیب جمعه خمینی شهر بیان کرد: متأسفانه قرار بود امتیاز فرمانداری ویژه به خمینی شهر داده شود ولی به جای دیگر دادند. حق این شهرستان هست، دیر هم نشده است، منافاتی ندارد که این حق هم به جای دیگر هم به خمینی شهر داده شود. این شهرستان استعداد و شایستگی دارد و شرایطش را داراست. توجه بیشتری به این شهر بشود. البته کار وزارت کشور و استانداریست و امیدواریم توجه بیشتری به شهرستان خمینی شهر شود.
امام جمعه خمینی شهر با اشاره به سالگرد تأسیس بنیاد شهید و ضمن تشکر از کارکنان و دست اندرکاران این بنیاد گفت: این بنیاد به دستور امام خمینی(ره) در سال 1358 قبل از آغاز جنگ تحمیلی شروع شد برای رسیدگی به امور شهدای انقلاب و خانواده هایشان تشکیل شد تا فرهنگ شهادت حفظ گردد. شهید و شهادت فراموش نگردد. جامعه باید قدر خون شهدا را بداند و این فرهنگ ادامه پیدا کند.


مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید