امروزچهارشنبه, 30 خرداد 1397-- Wednesday Jun 20 2018

ساعت 11:53:59

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 22:08:59

فراخوان بزرگ فرصت؛

كوچه آشتی کنان

یکشنبه, 06 اسفند 1391 ساعت 16:39 کدخبر :5274
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
مهم نیست کی مقصر است مهم این است که یادمان باشد عمر، کوتاه است

باور كن؛
در پایان زندگی خواهیم گفت: کاش فقط چند لحظه بیشتر فرصت داشتیم
تا خوب به هم نگاه کنیم و همه ناگفته های یک عمر را در چند ثانیه بگوییم
پس نازنین بیا آشتی کنیم با مِهر
در زمان های قدیم كوچه هايي بود به نام "کوچه آشتی کنان" و فلسفه اش هم این بود که اگر دو نفر با هم قهر بودند برای عبور از این کوچه ها باید رو در روی هم قرار می گرفتند و خود می توانست زمینه ساز آشتی باشد.
مادر بزرگ من همیشه نزدیک های عید می گفت وقتی بوی عید توی شهر می پیچید بزرگترهای محله دور هم جمع می شدند تا اگر بین بعضی از اهالی محله شکرآب بود، به هر بهانه ای آن ها را سرازیر کوچه آشتی کنان کنند تا دم عیدی دلخوری یا کدورتی توی محله نباشد. بزرگترها پنهانی ترتیبی میدادند تا آن دو نفر از دو سوی کوچه وارد شوند و مجبور باشند همدیگر را ببینند، از کنار هم بگذرند و سلام علیکی کنند و آغازی بر آشتی شود.
حالا اگر شما؛ دو دوست هستيد كه بين تان شكرآب شده، اگر اعضاي يك خانواده ايد كه به خاطر قهر مدتي است با هم حرف نزده ايد، اگر دو همكار يا دو مسوول هستيد كه از هم كدورتي داريد و اگر به هر دليلي نمي توانيد حرف دلتان را به طرف مقابلتان بگوييد و براي آشتي پيش قدم شويد؛
در آستانه بهار 92 فرصت، اين فرصت را در اختيارتان مي گذارد تا قهرتان آشتي و رابطه تان برقرار شود. پس؛ آنچه مي خواهيد به او بگوييد را براي ما بفرستيد تا ما زمينه ساز اتفاق بزرگي به نام آشتي (بين شما) باشيم:
آدرس: خيابان شهيد صدوقي، شهرداري منطقه 2، دفتر فرصت
تلفن گويا: 3515700
شماره پيامك: 10003066
راستي!
اینقدر نگو اگر ببخشم کوچک می شوم
اگر با گذشت کردن کسی کوچک می شد، خدا اینقدر بزرگ نبود...

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید