امروزسه شنبه, 29 خرداد 1397-- Tuesday Jun 19 2018

ساعت 22:27:49

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 01:37:57

لحظات انتخاب

لحظات انتخاب

دوشنبه, 20 خرداد 1392 ساعت 10:50 کدخبر :5608
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
اگر انتخاب نکنی انتخاب می کنند و در این صورت کارهای درست و غلط منتخب به پای انتخاب کننده نیز نوشته می شود ولی کارهای غلط به پای همه حتی آن ها که انتخاب نکرده اند حساب می شود و با این استدلال تنها گزینه انتخاب کردن است.

شمارش معکوس برای انتخابات دوگانه جمعه شروع شده است و مردم در تکاپوی شناسایی نامزدها و رسیدن به گزینه های اصلح در مورد ریاست جمهوری و گزینه های مناسب در مورد اعضای شورای اسلامی شهر باشند. مردم خمینی شهر، درچه، کوشک و اصغرآباد و محلات کهن جوی آباد، دستگرد، آدریان، اسفریز، وازیچه، هرستان، قرطمان و روستاهای قلعه امیریه و تیرانچی حال و هوای انتخابات به خود گرفته اند. مشاهدات در سطح شهر نشان می دهد که تنها هواداران چند نامزد ریاست جمهوری بنرهای بزرگی در برخی نقاط شهر برپا کرده اند ولی تبلیغات متنوع داوطلبان شورای شهر درب و دیوار و تابلوهای تبلیغاتی چهار راه ها و فراز شاخه های درختان را پر کرده اند.
برخی از داوطلبان به ژست های خاص و تعدادی به شعارهای جذاب و افرادی به تحصیلات و تخصص و بعضی به تجارب مدیریتی و برخی به سوابق مبارزاتی خود تکیه کرده اند تا بتوانند نظر شهروندان را جلب کنند. برخی داوطلبان سعی کرده اند از رنگ و لعاب و طول و عرض بنرهای تبلیغاتی هم برای افزایش رای دهندگان به خود استفاده کافی را ببرند. به هر تقدیر، فضا فضای انتخاباتی است و شور و شوق در شهر مشهود است و حضور پر شور مردم را پای صندوق های رای بشارت می دهد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید