امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 21:34:58

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

اخبار کوتاه انتظامی

چهارشنبه, 07 دی 1390 ساعت 13:54 کدخبر :3402
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : فرصت آنلاین

- دستگيري عوامل دهها فقره سرقت در شهرستان

- کشف 12 فقره کف زنی از دو سارق سابقه دار در خمینی شهر

- کشف بیش از 20 فقره سرقت  منزل و اماکن خصوص در خمینی شهر

 

- و ...

 


دستگيري عوامل دهها فقره سرقت در شهرستان

نيروي انتظامي شهرستان در هفته هاي اخير تلاش هاي خود را براي برخورد با افزايش سرقت خودروها و نيز سرقت از منازل و مغازه ها تشديد كرد و در همين راستا، طرح كاشف اجرا گرديد. به گفته فرمانده انتظامي خميني شهر، با بکارگیری امکانات و استعداد موجود و توان اطلاعاتی تمامی پلیس های تخصصی و کلانتری های تابعه در سطح شهرستان، طرح کاشف با موفقیت های چشمگیری به اجرا گذاشته شد. وی در ادامه بیان داشت: با اجرای این طرح مأموران انتظامی شهرستان موفق به کشف 32 فقره سرقت داخل خودرو و قطعات خودرو از متهمی به نام «صادق- ش» 23 ساله شدند. این مقام انتظامی تصریح کرد: درادامه این طرح مأموران کلانتری های تابعه موفق به کشف تعداد 4 دستگاه موتور سیکلت، 4 دستگاه خودرو مسروقه و کشف 2 فقره سرقت منزل و دستگیری سارقان آنها شدند.

کشف 12 فقره کف زنی از دو سارق سابقه دار در خمینی شهر

در همين راستا، 12 فقره کف زنی طی دو مرحله از دو متهم سابقه دار در خمینی شهر کشف گردید. سرهنگ «حسن یاردوستی» با بیان این خبر افزود: در پی وقوع چندین فقره کف زنی در سطح شهرستان بلافاصله مأموران پلیس آگاهی نسبت به رسیدگی به این نوع سرقت ها حساس شده و شناسایی و دستگیری سارقان را در دستور کار خود قرار دادند. وی د ادامه بیان داشت: بااجرای تدابیر خاص و شگرد های پلیسی ویژه سرانجام دو متهم به نام های «محمد - ص» و «علی- پ» شناسایی و دستگیر شدند. این مقام انتظامی تصریح کرد پس از بررسی و مواجه حضوری توسط شکات متهمان شناسایی شده و به 12 فقره سرقت از نوع کف زنی در سطح شهرستان اعتراف کردند.

کشف بیش از 20 فقره سرقت  منزل و اماکن خصوص در خمینی شهر

همچنين مأموران کلانتری 14 درچه موفق به کشف بیش از 20 فقره سرقت منزل و اماکن خصوصي شدند. در پی وقوع چندین فقره سرقت در یکی از نقاط حوزه استحفاظی کلانتری 14 درچه، با بررسی جغرافیای جرم و زمان وقع سرقت ها مأموران به فردی به نام «حسین- الف» که از متهمان سابقه دار بود ظن پیدا کرده و با هماهنگی مقام قضایی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند. سرهنگ یاردوستی تصریح کرد: پس از تحقیقات فنی به عمل آمده متهم به تعداد 21 فقره سرقت اعتراف نمود.

سارق سیم برق در شهرستان خمینی شهر دستگیر شد

فرمانده انتظامی همچنين از دستگیری سارق سیم های برق و کشف اموال مسروقه توسط مأموران پلیس آگاهی شهرستان خبر داد.

وي گفت: پی چند فقره سرقت سیم بر ق در شهرستان مأموران پلیس آگاهی شهرستان شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان را در دستور کار خود قرار داده و اقدامات گسترده ای را در این زمینه اخذ نمودند.

وی در ادامه افزود: مأموران پلیس آگاهی پس از چندین روز کار شبانه روزی مدام سرانجام سارق به نام «محمدرسول - ب» را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی وی را دستگیر کردند. وي تصریح کرد: متهمین پس از انتقال به پلیس آگاهی شهرستان لب به اعتراف گشوده و تا کنون به 4 فقره سرقت سیم برق اعتراف نموده است.

کشف 500 دستگاه موتور و خودرو مسروقه در 8 ماهه اول سال جاری در خمینی شهر

در همين حال اعلام شد مأموران پلیس آگاهی و کلانتری های تابعه از ابتدای سال جاری با اجرای طرح های گوناگون موفق به کشف 500 دستگاه وسایل نقلیه مسروقه و دستگیری 165 نفر در این رابطه شدند كه تعداد 361 دستگاه از وسایل نقلیه مسروقه کشف شده موتور سیکلت و تعداد 138 دستگاه دیگر خودرو بوده است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید