امروزسه شنبه, 06 آبان 1399-- Tuesday Oct 27 2020

ساعت 21:24:53

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

اخذ رای انتخابات شورای شهر در خمینی شهر الکترونیکی است

اخذ رای انتخابات شورای شهر در خمینی شهر الکترونیکی است

یکشنبه, 17 اردیبهشت 1396 ساعت 13:32 کدخبر :11198
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

از صندوق تمام الکترونیک اخذ رای در جلسه آموزشی اعضای شعب اخذ رای شهرستان خمینی شهر رونمایی شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، دبیرستاد انتخابات شهرستان در این جلسه از برگزاری انتخابات پنجمین دوره شورای شهر خمینی شهر به صورت الکترونیکی خبر داد. اصغری گفت: انتخابات شورای شهردر شهرستان تنها در شهر خمینی شهر به صورت مکانیزه انجام می شود و در دیگر شهرها و روستاها به صورت دستی خواهد بود. همچنین اخذ رای برای انتخاب رییس جمهور در خمینی شهر نیز به صورت سنتی انجام می گیرد.
وی افزود: یکی از مزیت€های رای€گیری به صورت مکانیزه عدم نیاز به شمارش آراست چرا که کار رای€ گیری به صورت خودکار انجام می€شود و سرعت و دقت و سهولت در رای€گیری بسیار بیشتر از روند دستی انجام می€شود.
دبیرستاد انتخابات خمینی شهر گفت: با توجه به اینکه رای افراد به هیچ عنوان به دیگران بیان نمی€شود و هیچ کسی اطلاعی از رای افراد پیدا نمی€کند، تعرفه€های چاپ شده این صندوق€ها هم فاقد هر گونه مشخصات خواهد بود.
گفتنی است پایگاه خبری فرمانداری شهرستان برای ارائه آموزش به عموم مردم خمینی شهر اقدام به انتشار یک فیلم کوتاه آموزشی نموده است. شهروندان برای دسترسی به این فیلم به نشانی www.khomeinishahr.gov.ir بخش اطلاعیه های انتخابات مراجعه نمایند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید