امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 02:09:00

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

انهدام باند سارقان و كشف 29 فقره سرقت

دوشنبه, 27 آبان 1392 ساعت 13:42 کدخبر :6407
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
اعضاي باندي كه اقدام به سرقت اماكن خصوصي مي كردند توسط ماموران فرماندهي انتظامي دستگير شدند.


به گزارش فرصت آنلاین به نقل از پايگاه خبري پليس، فرمانده نیروی انتظامي با بيان اين مطلب گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت در شهرستان طرح ويژه مبارزه با سارقان در دستور كار ماموران انتظامي قرار گرفت.


سرهنگ احمدی افزود: در اين خصوص پرونده مقدماتي تشكيل و اكيپي از عوامل انتظامي و آگاهي با تقويت و تشديد گشت هاي پليسي تحقيقات خود را جهت شناسايي و كشف سرقت ها آغاز كردند.


وی تصريح كرد: سرانجام با پيگيري و اقدامات علمي پليس و استفاده از شيوه هاي نوين ، مخفيگاه سه متهم شناسايي و در اقدامي ضربتي دستگير و به پليس آگاهي منتقل شدند.


این مقام انتظامی اظهار داشت: " اكبر- ك، و مجتبي - ش" كه در امر سرقت اماكن خصوصي فعاليت داشتند در تحقيقات صورت گرفته لب به اعتراف گشوده و به 14 فقره سرقت اماكن خصوصي اعتراف كردند.


وی عنوان داشت: متهمان در اعترافات خود همدست ديگرشان به نام"مختار-ك" كه از سارقان سابقه دار در امر سرقت لوازم و قطعات خودرو بود را نيز معرفي كردند كه وي نيز در عملياتي ويژه توسط ماموران دستگير و به 15 فقره سرقت قطعات خودرو اعتراف كرد.


سرهنگ احمدي با بيان اينكه دستگيري اين سارقان در كاهش سرقت شهرستان تاثير بسزايي خواهد داشت خاطر نشان كرد: در اين رابطه سارقان دستگير شده جهت سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي داده شدند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید