امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 12:24:12

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

باند اول جاده كمربندي چرا افتتاح نشد؟

یکشنبه, 12 آذر 1391 ساعت 11:20 کدخبر :4762
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
"باند اول جاده كمربندي جديد در حال آسفالت است و فاز اول آن تا پایان آبان ماه به بهره برداري مي رسد." این وعده ای است که مدير كل راه و شهرسازي استان در حاشيه سفر معاون وزير راه و شهرسازي به شهرستان، در گفتگو با خبرنگار فرصت بیان کرد. وی گفت: مهمترين مشكلي كه با آن روبرو هستيم افزايش قيمت قير است و در صورتي كه قير به موقع تحويل داده شود، باند اول جاده كمربندي خميني شهر تا آخر آبانماه به بهره برداري خواهد رسيد.

مهندس محمودزاده افزود: با راه اندازي باند اول جاده كمربندي، عبور و مرور كاميون ها در مسير رفت از تهران به نجف آباد در بلوار آزادگان قطع خواهد شد.

علیرغم این وعده، آبان ماه به پایان رسید اما از افتتاح باند اول این جاده خبری نشد. یکی از مقامات این اداره در گفتگو با خبرنگار فرصت درباره دلیل این بدقولی، سخنان قابل تأملی بر زبان راند. وی گفت: همه علائم راهنمایی و رانندگی جاده مزبور که با صرف هزینه ای گزاف نصب شده بود، یک شب قبل از افتتاح باند اول جاده، بطور کامل از جا کنده شده و ناپدید شده است! یکی از مسئولان شهرستان این ادعا را قابل باور نمی داند و معتقد است این همه علائم نمی تواند یک شبه ناپدید شده باشد.

گاردريل گذاري در دو طرف بلوار آزادگان از تعهدات ما نيست

اما مدير كل راه و شهرسازي استان در بخش دیگری از مصاحبه فوق الاشاره خود با فرصت، در خصوص نصب گاردريل هاي حفاظتي در دو طرف بلوار آزادگان گفت: طبق مصوبه شورای ترافيك ما به وظيفه خود عمل كرديم. قرار نبود دو طرف اين بلوار گاردريل گذاري شود و با توجه به اين بلوار كه در حوزه شهري است، براي جلوگيري از تصادفات و آسيب به مردم، يك سمت آن گاردريل گذاري انجام شد. مدير كل راه استان افزود: با راه اندازي جاده كمربندي، ما تعهد و مسئوليتي نسبت به بلوار آزادگان نخواهيم داشت. این بلوار يك مسير شهري است و ما آمادگي كامل داريم اين مسير را تحويل شهرداري خميني شهر دهيم.

جاده شهرك برق مشاركتي است. پل روگذر در تعهد ما نيست

مدير كل راه و شهرسازي در خصوص طرح پل روگذر جاده شهرك برق و الكترونيك گفت: توسط اداره كل راه پايه پل نصب شده است. اين طرح از تعهدات اداره كل راه نيست و ما امكانات ساخت پل روگذر براي آينده را در نظر گرفته و آماده نموده ايم.

وی ادامه داد: جاده شهرك برق و الكترونيك جاده اختصاصي است و نياز به مشاركت همه بخشهاي شهري، شهرداري، و استاني و شهرك دارد. وي متذكر شد اين پل توسط اداره كل راه استان تكميل نمي شود و در شرايط فعلي اقدامات انجام شده براي تسريع در راه اندازي باند اول جاده كمربندي بوده و تكميل آن نياز به تأمين منابع مالي و زمان خاص خود دارد و ما نمي توانيم وعده اي در اين خصوص بدهيم.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#2 0 مسافر هرروز جاده مرگ 05 دی 1391 ساعت 09:32
حتما باید آمار کشته ها به حد نصاب برسه تا مسئولین راضی بشن این جاده لازمه!!!
نقل قول
 
 
#1 +2 درددل 14 آذر 1391 ساعت 19:56
چون اين جاده مربوط به خميني شهره و تو چشم نيست،مسوولان استان هم واسه ما گربه ميرقصونن و ميگن به ما مربوط نيست.اي پدر بي كسي بسوزه.اين اصفهانيا واقعا به خميني شهر ظلم ميكنن.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید