امروزجمعه, 01 شهريور 1398-- Friday Aug 23 2019

ساعت 11:31:34

آخرین به روز رسانی : پنج شنبه 23:42:15

باند سارقان منازل اصفهان منهدم شد

باند سارقان منازل اصفهان منهدم شد

دوشنبه, 13 شهریور 1396 ساعت 08:23 کدخبر :11478
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : 0200

باند سارقان منازل اصفهان منهدم و۲ میلیارد تومان اموال مسروقه کشف کرد .به گرارش فرصت آنلاین به نقل از خبرگزاری مهر رئیس پلیس آگاهی استان گفت: در پی وقوع سرقت هایی از منازل شهروندان در شهرستان های اصفهان، فلاورجان، نجف آباد ، خمینی شهر و مبارکه، تحقیقات برای دستگیری عوامل این سرقت ها در دستور کار ویژه کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.
سرهنگ خسروی افزود: در بررسی های صورت گرفته مشخص شد ، سارقان از افراد غیر بومی و حرفه ای هستند که در قالب یک باند تبهکاری عمل کرده و با استفاده از خودروهای دارای پلاک جعلی به محل های سرقت مراجعه و با اطلاع از عدم حضور ساکنان به روش دیوار روی و تراس روی اقدام به سرقت وجوه نقد و اموال با ارزش داخل منازل می کنند.
وی عنوان داشت: با شناسایی هویت متهمان اقدامات کارآگاهان جهت دستگیری آنها متمرکز شد و سرانجام با انجام یکی سری فعالیت های علمی و تخصصی محل اختفای تعدادی از این سارقان در شهرستان های اصفهان و فلاورجان شناسایی و بلافاصله طی یک عملیات ضربتی این افراد دستگیر شدند.
این مقام انتظامی بیان داشت: با دستگیری سارقان و اعترافات آنان باقی مانده اعضای این باند نیز طی دو عملیات همزمان در استان های گیلان و قزوین دستگیر و به پلیس آگاهی استان منتقل شدند.
سرهنگ خسروی افزود: در بازرسی از مخفیگاه این سارقان ۱۲ میلیون تومان وجه نقد و اموال مسروقه به ارزش ۲ میلیارد تومان شامل طلا، نقره ، ال سی دی و ال ای دی، لپ تاپ، ساعت مچی، گوشی تلفن همراه ، لوازم صوتی و تصویری و دیگر لوازم و اثاثیه منازل به همراه دو دستگاه خودروی مسروقه کشف شد.

وی اظهار داشت: در مجموع این عملیات چهار نفر مال خر و ۸ سارق حرفه ای و سابقه دار که اغلب آنها معتاد به مواد مخدر و روانگردان بودند دستگیر شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان با اشاره به انهدام باندهای مختلف سرقت منزل در پنج ماهه امسال از کاهش ۳ درصدی سرقت منزل در سطح استان خبر داد و گفت: بیشتر باندهای سارقان منازل غیر بومی هستند که در زمینه تعقیب و کنترل آنها اقدامات تخصصی خوبی توسط این پلیس انجام شده است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید