امروزسه شنبه, 14 مرداد 1399-- Tuesday Aug 04 2020

ساعت 07:26:57

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

رئیس پلیس راهور استان اصفهان خبر داد:

بیشترین تلفات تصادفات درون شهری پس از اصفهان درکاشان، نجف‌آباد و خمینی‌شهر

پنجشنبه, 14 اسفند 1393 ساعت 09:41 کدخبر :8525
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

برنامه€Œهای پلیس راهور استان اصفهان در ایام نوروزاعلام شدبه گزارش خبرنگار فرصت آنلاین به نفل از خبرگزاری مهر رئیس پلیس راهور استان اصفهان در نشست خبری که به مناسبت اعلام برنامه€Œهای پلیس راهور استان اصفهان در ایام نوروز برگزار شد با اشاره به اجرای طرح نوروزی پلیس راهور از ۲۵ اسفند تا ۱۵ فروردین ماه سال ۹۴ اظهار داشت: در اجرای این طرح ۳۰۰ دستگاه خودروی پلیس به همراه ۸۰۰ نفر نیرو بکار گرفته خواهد شد.
سرهنگ غلامی با اشاره به راه اندازی ایستگاه€Œهایی در ورودی€Œهای شهر اصفهان برای راهنمایی مسافران افزود: همچنین برای رفاه حال مسافران وسایل نقلیه عمومی برای جابجایی گردشگران از ورودی شهر تا محل اسکان در نظر گرفته€Œشده است.
وی با اشاره به استقرار نیروهای پلیس راهور در نقاط حادثه خیز شهر اصفهان ادامه داد: این نیروها بیشتر در خیابان آتشگاه، خیابان امام خمینی (ره) و خیابان جی مستقر خواهند شد.
سرهنگ غلامی با تاکید بر اینکه پس از اصفهان شهرهای کاشان، نجف€Œآباد و خمینی€Œشهر بیشترین تلفات تصادفات درون شهری را به خود اختصاص داده€Œاند،یادآور شد: بیش از ۶۰ درصد از تصادفات درون شهری که منجر به فوت می€Œشوند مربوط به موتورسواران است.
وی گفت: اعمال قانون در طرح زوج و فرد اصفهان از ۱۵ فروردین ماه سال آینده آغاز خواهد شد.
رئیس پلیس راهور استان اصفهان در رابطه با ایجاد ناهنجاری€Œهای اجتماعی توسط برخی از رانندگان اعلام کرد: با ۴ هزار خودروی ایجاد کننده آلودگی صوتی، ۳۰۰ خودروی حمل کننده حیوانات و ۳ هزار خودرو با شیشه€Œهای دودی در سال جاری برخورد شده است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید