امروزچهارشنبه, 22 مرداد 1399-- Wednesday Aug 12 2020

ساعت 17:18:16

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

جزئياتي از قتل تكان دهنده دختر نوجوان 15 ساله توسط پدر

جزئياتي از قتل تكان دهنده دختر نوجوان 15 ساله توسط پدر

سه شنبه, 29 مرداد 1392 ساعت 08:17 کدخبر :5896
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
فرمانده انتظامي خميني شهر به تشريح جزئيات آخرين حوادث در شهرستان پرداخت. انهدام باند مواد مخدر، دستگيري يك مامور قلابي، كشف قطعات سرقتي خودروها و از همه مهم تر قتل دختر نوجوان به دست پدرش از جمله اين خبرها بود.

قتل تكان دهنده


در روزهاي پاياني هفته سوم مردادماه ماجراي قتل يك دختر نوجوان توسط پدرش به صورت گسترده و همراه با شايعات و اخبار ضد و نقيض دهان به دهان مي گشت و مردم از يكديگر در اين باره سئوال مي كردند.

با توجه به شيوع شايعه، خبرنگار حوادث فرصت آنلاين تلاش فراواني كرد تا به خبرهاي دقيق و رسمي از اين واقعه دست يابد و بر روي سايت منعكس گردد اما مقامات مربوطه با بيان اينكه پرونده كامل نيست ارائه جزئيات را به وقت مناسب موكول كردند. اينك فرمانده انتظامي خميني شهر به تشريح بخشي از جزئيات اين ماجرا پرداخته است. به گفته سرهنگ احمدي، در تاریخ 20 مرداد ماه در پی تماس تلفنی از طریق اورژانس 115 با مرکز فوریت های پلیس 110 مبنی بر وقوع یک فقره قتل در حوزه استحفاظی کلانتری 12 شهرستان بلافاصله ماموران انتظامی به محل اعزام گردیدند.

وی در ادامه بیان داشت: در بدو ورود ماموران کارکنان اورژانس 115 اعلام داشتند متوفی دختر نوجوان 15 ساله به علت جراحات وارده و خونریزی داخلی فوت نموده است. فرمانده انتظامی شهرستان در ادامه افزود: در بررسی های اولیه و تحقیقات صورت گرفته مشخص گردید به دلیل اختلافات خانوادگی، دختر به نام آرزو - ح توسط پدر به نام ناصر مورد ضرب قرار گرفته که به دلیل شدت جراحات وارده فوت نموده است.

سرهنگ احمدی اظهار کرد: بلافاصله ماموران پدر مقتوله را به عنوان متهم دستگیر و جنازه را به پزشکی قانونی منتقل نمودند. اين مقام مسؤول در خاتمه بیان داشت: با توجه به اعترافات صریح متهم به ارتکاب جنایت، متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان گردید و تحقیقات تکمیلی در خصوص انگیزه قتل کماکان ادامه دارد.

 

کشف 8 کیلوگرم مواد مخدر در خمینی شهر


ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان موفق به کشف و ضبط 8 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک شدند. از مخفيگاه سعادت - ج 8 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک كشف شد.

 

انهدام پاتوق توزیع مواد مخدر در خمینی شهر


ماموران انتظامی کلانتری 13 در طرحی ضربتی پاتوق توزیع کنندگان مواد افیونی و مخدر را منهدم و 5 متهم را دستگیر کردند. فرمانده انتظامی خمینی شهر اظهار داشت: در این عملیات که با همکاری یگان انتظامی کلانتری اجرا ماموران در طرحی ضربتی پاتوق معتادان و توزیع کنندگان مواد سنتی و صنعتی را منهدم و تعداد 5 نفر را دستگیر کردند و در این راستا مقدار 700 گرم هرویین کشف و ضبط شد.

 

دستگیری سارق مامور نما در خمینی شهر


سارق مامور نما توسط ماموران پلیس آگاهی دستگير شد. طبق گفته فرمانده انتظامي شهرستان، ابراهيم - ش که ملبس به لباس ناجا بوده به عنوان مامور از مردم مبادرت به اخاذی مي كرده است. از وي یک دستگاه بی سیم دستی هم کشف و ضبط شده است.

 

کشف 17 فقره سرقت قطعات خودرو در خمینی شهر


در پی وقوع چندین فقره انواع سرق، طرح ویژه مبارزه با سارقان و مزاحمان خیابانی در دستور کار نيروي انتظامي قرار گرفت و با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی سارق حرفه ای قطعات خودرو به نام رسول دستگیر شد که در تحقیقات فنی پلیس، متهم به 17 فقره سرقت قطعات خودرو اعتراف کرد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#2 +1 رها 10 شهریور 1392 ساعت 13:10
ببخشید ولی من متوجه نشدم جزییات قضیه چی بود این که شرح ماجرا بود لطفا دقیق تر کار کنید
نقل قول
 
 
#1 +5 آشنا 04 شهریور 1392 ساعت 07:19
خداوکیلی این خبر بود کار کردین؟
با این همه تاخیر، حداقل انتظلر این بود که جزئیات این ماجرا را ذکر کنید.
عوام الناس بیشتر از شما خبر دارند، عوام الناس ها!
حداقل اینا همه میدونند که پدره معتاد بوده، اینا نمی دونستید؟
هیچ جزئیاتی برای ما در بر نداشت.
با احترام!
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید