امروزدوشنبه, 29 آبان 1396-- Monday Nov 20 2017

ساعت 15:24:38

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 06:09:52

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی کرج:

جعل اسناد ازکرج تا خمینی شهر

پنجشنبه, 05 شهریور 1394 ساعت 07:53 کدخبر :9326
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : 0200

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی کرج از دستگیری ۹ نفر در پرونده آزادی زندانیان با جعل اسناد کم ارزش و ارزش گذاری میلیاردی آنها خبر داد.

به گزارش فرصت آنلاین پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزای صدا وسیما، شاکرمی گفت: این باند با فعالیت گسترده جاعلانه در شهرهای تهران، اصفهان، خمینی شهر، مشهد و کرج، زمینه سازآزادی برخی زندانیان شده بودند.
وی افزود: در یکی از این موارد کارشناسی رسمی سندی را 12 میلیارد تومان ارزش گذاری کرده بود ولی پس از تحقیقات مشخص شد که ارزش واقعی آن حدود 200 میلیون تومان است و فردی که سند برای او گذاشته شده بود، پس از آزادی از کشور فرار کرد.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی کرج گفت: متهمین برای این گزارش خلاف واقع، حدود 800 میلیون تومان از خانواده زندانی رشوه دریافت کرده اند.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی کرج، با اشاره به نفوذ این افراد در زندان ها و شناسایی زندانیان نیازمند وثیقه، گفت: برخی از کارشناسانی که چنین اقداماتی را انجام داده اند، دستگیر شده اند.

وی افزود: این کارشناسان رسمی عضو کانون کارشناسان با ارتکاب جرم گزارش خلاف واقع، که حکم کلاهبرداری دارد، مجرم شناخته شده اند و در حال تلاش برای دستگیری همه عوامل دخیل در این پرونده هستیم.

گفتنی است خبر مستقلی در تایید ویا تکذیب این خیر  از سوی مسولین شهرستان انتشار نیافته است.

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید