امروزسه شنبه, 01 مهر 1399-- Tuesday Sep 22 2020

ساعت 16:00:14

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

حکم دادگاه بدوي پرونده حادثه بيمارستان شهید اشرفی صادر شد

حکم دادگاه بدوي پرونده حادثه بيمارستان شهید اشرفی صادر شد

یکشنبه, 06 دی 1394 ساعت 14:25 کدخبر :9810
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

حکم دادگاه بدوي پرونده حادثه بيمارستان شهید اشرفی صادر شد. به گزارش فرصت آنلاین به نقل از روابط عمومي دادگستري استان، رییس کل دادگستری استان ضمن اعلام اين خبر بيان داشت: اين پرونده پس از انجام تحقيقات مقدماتي به دادگاه ارسال و حکم غيرقطعي در خصوص متهمان آن صادر گرديد.


احمد خسروی وفا گفت: از آنجا که به موجب ماده 36 قانون مجازات اسلامي، دادگستري تنها مجاز به اطلاع رساني احکام قطعي دادگاه ها مي باشد و حکم صادره غيرقطعي بوده و اصحاب دعوي ظرف 20 روز مهلت اعتراض و تجديدنظرخواهي از آن را دارند،€Œ از ذکر جزئيات بيشتر خودداري به عمل مي آيد.

نظرات  

 
#1 +1 ljf 06 دی 1394 ساعت 20:29
خانم اشرف السادات شریفیان به کمک فرزندانش و افتتاح بزرگترین و علمی ترین مرکز پرورش ماهیان زینتی با پرورش و تولید ۱۵۰هزار قطعه ماهی از کارآفرینان موفق جنوب تهران است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا، به نقل از خبرنگار سرویس اقتصادی آفتاب ری، خانم اشرف السادات شریفیان متولد خمینی شهر اصفهان از جمله بانوان و مادران کارآفرینی است که با تکیه بر سرمایه مادی و معنوی خانواده اش و دانش فرزندانش در زمینه شیلات و پس از هشت سال دوندگی موفق به افتتاح بزرگترین و علمی ترین مرکز پرورش ماهیان زینتی گونه Pterphyllum Scalare با نژادهای نقره ای، بلک، گوست، کوی و ماربل و با نام تجاری فرشته ماهی در آبانماه سال ۹۱ شده است که در حال حاضر با پرورش و تولید ۱۵۰هزار قطعه ماهی جزو تولیدکنندگان موفق در سطح جنوب تهران و منطقه بیست – شهرری – است
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید