امروزسه شنبه, 08 مهر 1399-- Tuesday Sep 29 2020

ساعت 07:21:47

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

دستگیری سارق موتورسیکلت
اخبارپلیس

دستگیری سارق موتورسیکلت

چهارشنبه, 15 دی 1395 ساعت 11:50 کدخبر :10872
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

سارق موتورسیکلت ها دستگیر شد.
گزارش خبرنگار فرصت به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ علی جعفری نژاد در اینباره گفت: در پی وقوع سرقت موتورسیکلت در شهر خمینی شهر موضوع را به طور ویژه در دستور کار قرار گرفت. ماموران انتظامی با انجام یکسری اقدامات پلیسی موفق شدند یک سارق حرفه ای و سابقه دار را در رابطه با سرقت موتورسیکلت ها شناسایی و دستگیر کنند.
وی در ادامه تصریح کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی های پلیس به بزه انتسابی خود اعتراف و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خمینی شهر به شهروندان توصیه نمود در بسیاری از سرقت های انجام شده سهل انگاری مالباختگان محرز بوده که شهروندان ضمن توجه به هشدارهای پلیس، هر گونه موارد مشکوک را به فوریت های پلیسی 110 گزارش دهند.

کشف مواد مخدر صنعتی و دستگیری سوداگر مرگ
یک کیلو و 208 گرم ماده مخدر هروئین و یک دستگاه ترازوی توزین در شهر کشف شد.
سرهنگ علی جعفری نژاد ضمن اعلام این خبر تصریح کرد: به منظور سالم سازی و پاکسازی مناطق آلوده و جلب رضایت عمومی مردم جمع آوری توزیع کنندگان مواد مخدر تداوم خواهد یافت و از مردم نیز درخواست داریم پلیس را در اجرای موفقیت آمیز این طرح ها یاری کنند.

دستگیری سارق حرفه ای در حین سرقت
با تلاش ماموران انتظامی سارق اماکن خصوصی در حین سرقت دستگیر شد.
به گزارش خبرنگار فرصت به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی جعفری نژاد در تشریح این خبر گفت: مامورین انتظامی در حین گشت زنی در سطح حوزه به یک دستگاه موتور سیکلت که در کنار کارگاه پارک بوده مشکوک شده و موضوع را به صورت ویژه بررسی می کنند.
فرمانده نیروی انتظامی اظهار داشت: متهم در بازجویی مامورین لب به اعتراف گشوده و به بزه انتسابی خود، سرقت از کارگاه ها اعتراف نمود.
وی افزود: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده به همراه اموال مشکوفه تحویل مراجع قضایی گردید. وی در پایان از شهروندان خواست در صورت اطلاع و مشاهده افراد مشکوک مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

دستگیری سارق حرفه ای منازل
سارق حرفه ای منزل دستگیر و 500 میلیون ریال اموال مسروقه کشف شد.
به گزارش خبرنگار فرصت به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی نژاد گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در شهرستان خمینی شهر موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با بررسی صحنه های سرقت و جمع آوری سرنخ های موجود، فرد سارق را شناسایی و پس از تحقیقات گسترده پلیسی با اطمینان از دست داشتن این فرد در سرقت ها او را با هماهنگی مقام قضایی دستگیر کردند.

دستگیری سارق داخل خودرو
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خمینی شهر از دستگیری سارق داخل خودرو با چندین فقره سرقت خبر داد.
به گزارش خبرنگار فرصت به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علی جعفری نژاد در تشریح این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در سطح شهرستان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس آگاهی با انجام اقدامات و تحقیقات تخصصی، یک نفر متهم را شناسایی کردند و با هماهنگی قضایی در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید