امروزپنجشنبه, 06 ارديبهشت 1397-- Thursday Apr 26 2018

ساعت 14:17:47

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

دستگیری 22 نفر از اوباش سابقه دار

سه شنبه, 27 تیر 1391 ساعت 17:35 کدخبر :4302
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
در ادامه طرح مبارزه با اراذل و اوباش و توزیع کنندگان مواد مخدر طی عملیاتی ویژه توسط ماموران پلیس شهرستان خمینی شهر، 22 نفر از این افراد شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده نیروی انتظامی خمینی شهر در گفتگو با خبرنگار فرصت آنلاین با بیان این مطلب افزود: شامگاه شنبه 24 تیر ماه ماموران فرماندهی انتظامی خمینی شهر در راستای اجرای طرح مبارزه با اراذل و اوباش و توزیع کنندگان مواد مخدر یکی از اوباش معروف و سرشناس این شهر معروف به حجت سه سانتی که به تازگی از زندان آزاد شده و دوباره دست به شرارت و مواد فروشی در محله خود زده بود را دستگیر کردند.

سرهنگ یاردوستی ادامه داد: در پی دستگیری این متهم، تعدادی از دوستان وی با تجمع در مقابل محل دستگیری و مصدوم کردن ماموران موجب فراری دادن او شدند اما بلافاصله اکیپی از یگان امداد شهرستان به محل اعزام و در عملیاتی مقتدرانه طی همان شب و همچنین صبح روز بعد علاوه بر دستگیری متهم مذکور، 22 نفر دیگر از همدستان وی را که 15 نفر از آنان دارای سوابق متعدد چاقوکشی، شرارت و زندان در پرونده خود بودند، دستگیر کردند.

وی خاطر نشان کرد: تعدادی از اوباش منطقه که با ماموران درگیر شده بودند هم اکنون تحت تعقیب پلیس بوده و آنان نیز به زودی دستگیر و تحویل قانون خواهند شد. یاردوستی در پایان با بیان این که مردم منطقه از شرارت های این افراد به تنگ آمده و خواستار برخورد قاطع با آن ها هستند، ابراز امیدواری کرد که جامعه با اعمال مجازات های مناسب و بازدارنده از لوث وجود این افراد پاک شود و امنیت و آرامش کامل به منطقه باز گردد. گفتنی است طرح مبارزه با اراذل و اوباش و توزیع کنندگان مواد مخدر 45 روز پیش نیز در این منطقه به اجرا گذاشته شدو تعدادی از افراد شرور و مزاحمان نوامیس دستگیر شدند و این اقدام پلیس با موجی از شادمانی و رضایت مردم مواجه گشت. مردم همچنین خواستار استمرار طرح تا پاک شدن کامل منطقه از وجود این گونه افراد شدند.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#5 +3 بهار 31 تیر 1391 ساعت 12:38
دست نيروي انتظامي درد نكند ولي مشكل اصلي قوه قضائيه است كه قاطع عمل نميكند نيروي انتظامي زحمت ميكشد ولي قوه قضائيه...
نقل قول
 
 
#4 +2 محسن 22 28 تیر 1391 ساعت 23:22
بابا دم پلیس گرم.......فک نمی کردیم این کارها با این شدت انجام شود............... البته بعد جریان باغ ، پلیس خیلی خیلی بیشتر باید حافظ امنیت و آرامش مردم باشد.انشاالله
نقل قول
 
 
#3 +4 بیرانوند 28 تیر 1391 ساعت 06:56
ظاهراً یکی از ماموران نیروی انتظامی در این درگیری کشته شده است. آره یا نه؟
نقل قول
 
 
#2 +3 جوی آباد 28 تیر 1391 ساعت 06:55
خدا قوت نیروی انتظامی! انشاءالله باز هم شاهد چنین عملیاتهایی باشیم.
نقل قول
 
 
#1 +3 ساسان 27 تیر 1391 ساعت 19:37
نیروی انتظامی باید با قدرت بیشتر مبارزه با مواد مخدر را ادامه دهد
باید از یگان ویژ ه وبا تجهیزات کامل استفاده کند در خیابان ...کوچه ...22 آخرکوچه سمت چب ساختمان دوطبقه
ای است که یکی از مواد فروشان با سابقه می باشد که بعد از پاکسازی پارک علیمردان خان عده زیادی از معتادان به او مراجعه می کنند این شخص معروف به..... است خواهشمند است نیروی انتظامی را درجریان بگذارید تارسیدگی کنند.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید