امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 17:00:31

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

دهمين متهم حادثه خميني‌‌‌شهر دستگير شد

یکشنبه, 09 مرداد 1390 ساعت 12:01 کدخبر :2006
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرگزاری فارس

رئيس كل دادگستري استان اصفهان گفت: دهمين متهم حادثه خميني‌شهر در منزل يك قاچاقچي در كرمان به دام قانون افتاد.

غلام‌رضا انصاري امروز در گفت‌و‌گو با فارس در اصفهان با اشاره به دستگيري يكي ديگر از متهمان حادثه خميني‌شهر اظهار داشت: شب گذشته با تلاش‌هاي مستمر دستگاه قضايي و نيرو‌هاي انتظامي دهمين متهم حادثه خميني‌شهر در كرمان دستگير شده و در دام قانون گرفتار شده است.
وي به تعداد متهمان دستگير شده اشاره كرد و افزود: در حال حاضر با دستگيري اين متهم تعداد متهمان حادثه خميني‌شهر به 10 نفر رسيده است.
رئيس كل دادگستري استان اصفهان با اشاره به متهم دستگير شده تصريح كرد: متهم به اسم «حميد.ن» و از متهمان سابقه‌دار بوده كه دستگيري اين فرد در روز گذشته در كرمان در منزل يكي از قاچاقچيان اتفاق افتاد.
وي به زمان رسيدگي به پرونده اين متهمان اشاره كرد و ادامه داد: نخستين جلسه دادگاه رسيدگي به اتهامات متهمان خميني‌شهر در روز 18 مرداد ماه جاري برگزار مي‌شود.
انصاري تاكيد كرد: اين پرونده در شعبه 18 دادگاه كيفري استان رسيدگي مي‌شود و رسيدگي به پرونده اين متهمان در صلاحيت دادگاه كيفري استان است.
وي به ضرورت اجراي عدالت در جامعه اشاره كرد و بيان داشت: تلاش‌هاي مستمر دستگاه قضايي و نيرو‌هاي انتظامي براي دستگيري دهمين متهم حادثه خميني‌‌‌شهر در شب گذشته محقق شده است و اين افراد براي اجراي عدالت در ميان مردم به صورت مداوم و مستمر تلاش مي‌كنند.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#4 0 مخاطب 11 مرداد 1390 ساعت 12:52
نقل قول کمال حاج:
من روز یکشنبه 9 مرداد ساعت 10 شب تو سایت شما بودم . خبر دستگسر نفر 10 نبود. اما حالا دوشنبه 10 مرداد امدم می بینم خبر را با تاربخ 9 مرداد (روز قبل) تو سایت زدید. من اشتباه می کنم یا شما؟؟؟؟؟؟؟؟
فرضت جان مردم می فهمند


منم دقيقا همينطور شد. عصر تو سايت بودم خبري نبود، شب كه اخبار سراسري اعلام كرد تعجب كردم كه چرا فرصت چيزي ننوشته دوشنبه سحر (ساعت 3 صبح) اومدم ديدم خبر را زده ساعت 12 ظهر يكشنبه!!!! كلي تعجب كردم. فكر كردم حواس پرت شدم كه خبر به اين مهمي را نديده بودم!!!!!!
فرصت! اينقدر شعور مردم را دست كم نگير و به فهم مخاطبت توهين نكن
نقل قول
 
 
#3 0 ایول ایول 11 مرداد 1390 ساعت 10:10
دم سربازان گمنام امام زمان (عجل اله تعالی فرجه الشریف ) گرم.....کارتون درسته
نقل قول
 
 
#2 0 یک فرصت آنلاینی 10 مرداد 1390 ساعت 13:01
با سلام خدمت فرصت آنلاین خوان دقیق و گرامی:
خبرها یا کلا مطالب روی سایت یکبار روی سایت بارگذاری میشه و بعد توسط مدیریت تایید میشه و این تاخیر هم از همون بابته و قصد و غرضی به هیچ عنوان در کار نبوده.
نقل قول
 
 
#1 0 کمال حاج 10 مرداد 1390 ساعت 09:19
من روز یکشنبه 9 مرداد ساعت 10 شب تو سایت شما بودم . خبر دستگسر نفر 10 نبود. اما حالا دوشنبه 10 مرداد امدم می بینم خبر را با تاربخ 9 مرداد (روز قبل) تو سایت زدید. من اشتباه می کنم یا شما؟؟؟؟؟؟؟؟
فرضت جان مردم می فهمند
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید