امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 11:27:20

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

زندان جدید خمینی شهر احداث می شود

سه شنبه, 29 فروردین 1391 ساعت 12:58 کدخبر :3980
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : سید محمدرضا ابطحی

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گفت: با توجه به فرسوده بودن و کمبود شدید مکان در زندان شهرستان، مسئولین اداره کل زندان ها تصمیم به ساخت زندان جدید خمینی شهر گرفته اند.

 

حجت الاسلام غلامی به خبرنگار فرصت گفت: ظرفیت موجود زندان خمینی شهر در حدود یکصد نفر است که به دلیل  افزایش تعداد زندانیان و کمبود فضا در حال حاضر بیش از 400 نفر در این مرکز نگهداری می شوند و محل فعلی جوابگوی این تعداد زندانی نیست.

وی افزود : در تصمیم گیری اتخاذ شده توسط مسئولین شهرستان 10 هکتار زمین از اراضی منابع طبیعی به منظور ساخت زندان جدید همراه با کارگاههای اشتغال به کار زندانیان جانمایی شده است.

وي افزود: عملیات ساخت زندان پس از طی مراحل قانونی واگذاری زمین در سالجاری آغاز مي شود. وی افزود: در طراحی محل جدید کلیه امکانات فرهنگی، کارگاهی، آموزشی و مذهبی در نظر گرفته خواهد شد.

حجت الاسلام غلامی افزود:  به دلیل کمبود فضای کارگاهی فعالیت بخش عمده زندانیان در خارج از زندان است و آنها در خارج از شهر مشغول به کار هستند که این مسأله مشکلات متعددی از نظر امنیتی و حفاظتی در تردد زندانیان  فراهم می کند. لازم بذکر است مصوبه ساخت زندان خمینی شهر از جمله مصوبات جلسه مشترک مدیر کل زندانهای استان با مسئولین شهرستان بوده است.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 مهمان 29 فروردین 1395 ساعت 12:46
الان این زندان بعد از 4 سال جانمایی شد یا نه؟
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید