امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 08:51:54

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

سردار حسن کرمی از اصفهان خداحافظی کرد

سردار حسن کرمی از اصفهان خداحافظی کرد

یکشنبه, 25 تیر 1391 ساعت 14:29 کدخبر :4288
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
سردار حسن کرمی فرمانده انتظامی استان اصفهان صبح امروز در تهران به عنوان فرماندهی یگان ویژه ناجای کشور معارفه شد و از اصفهان خداحافظی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سردار حسن کرمی که بیش از دو سال به عنوان فرمانده انتظامی استان اصفهان فعالیت می‌کرد، پس از یک پیشنهاد کاری در تهران از فرماندهی انتظامی اصفهان به صورت غیره منتظره خداحافظی و رهسپار تهران شد.

سردار حسن کرمی صبح امروز از سوی مسوولان و فرماندهان کشوری به سمت فرماندهی یگان ویژه ناجا در کشور معارفه و به ارتقا درجه رسید.

گفتنی است تاکنون فرمانده انتظامی در استان اصفهان به جای سردار حسن کرمی معارفه نشده است اما گمانه‌زنی‌ها حاکی از این است که عبدالرضا آقاخانی فرمانده فعلی شهرکرد برای این جایگاه در نظر گرفته شده است که هنوز معارفه و قطعیت آن برای این سمت مشخص نیست.

وی دو سال پیش در استان اصفهان به عنوان معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان مشغول فعالیت بود که پس از آن به شهرکرد رفت و اکنون با قطعیت این حکم به اصفهان برمی‌گردد.

ناگفته نماند سردار حسن کرمی در مدت دو سال فعالیتش در اصفهان ارتباط خوبی با شهرستان خمینی شهر داشت و به مناسبت های مخالفت از خمینی شهر بازدید می کرد..

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید