امروزجمعه, 04 خرداد 1397-- Friday May 25 2018

ساعت 09:41:12

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

شایعه خمینی شهری بودن عاملان اسیدپاشی در اصفهان کذب است
معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان و مسوول دفتر خبری نیروی انتظامی استان:

شایعه خمینی شهری بودن عاملان اسیدپاشی در اصفهان کذب است

سه شنبه, 29 مهر 1393 ساعت 10:56 کدخبر :7881
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
اخبار تاسف باری از عمل جنایتکارانه اسید پاشی به زنان و دختران در شهر اصفهان ظرف چند روز گذشته منتشر شده است که متاسفانه یکی از قربانیان آن یک بانوی خمینی شهری می باشد.

 به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین،  شبکه های اجتماعی به ویژه شبکه های اجتماعی تلفن های همراه با بی تعهدی شایعاتی را مبنی بر دستگیری عاملین و انتساب آن به گروه ها و مناطق به ویژه خمینی شهر انتشار داده اند و همشهریان ازطریق ایمیل وتماس تلفنی خواستار اطلاع رسانی فرصت آ نلاین در این مورد شده اند. سرهنگ شهریاری مسوول دفتر خبری نیروی انتظامی استان در پاسخ به سوال خبرنگار فرصت آنلاین در مورد صحت و سقم این شایعات گفت: تاکنون هیج کس در رابطه با اسید پاشی دستگیر نشده وآنچه گفته می شود شایعه بوده و  شایعه سازان قابل پیگیری هستند. در همین رابطه سرگرد میرحیدری معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان نیز در پاسخ سوال تلفنی خبرنگار ما شایعات انتشار یافته را کذب اعلام کرد و گفت: تا کنون سرنخ های خوبی به دست آمده اما کسی دستگیر نشده است و هویت و محل سکونت فرد یا افراد عامل اسیدپاشی مشخص نیست.
گفتنی است روز گذشته چند خبر و روایت ضد و نقیض از تعداد قربانیان انتشار یافته ولی همه موارد در شهر اصفهان و اطراف خیابان بزرگمهر صورت گرفته و قربانیان خانم بوده اند ،نکته قابل توجه اینکه  مردم اطلاع درستی از چگونگی امدادرسانی به قربانیان ندارند، کارشناسان اعلام می کنند به مجرد ریختن اسید به هر نقطه از بدن باید با آب فراوان و به مدت 20 دقیقه محل را شستشو داد.
گفتنی است این عمل ضد بشری واکنش شخصیت های سیاسی، هنری و فرهنگی از جمله اصغر فرهادی کارگردان سرشناس خمینی شهری را برانگیخته است،وی  طی بیانیه ای از پزشکان و متخصصان ایران و سراسر جهان درخواست کرده به کمک قربانیان بشتابند.

نظرات  

 
#15 0 اند انی 05 آذر 1393 ساعت 09:13
وقتی که دوستم تو دانشگاه بهم گفت میگن اسید پاشی کار خمینی شهریاس ازش پرسیدم از کجا میدونه گفت مید ونم ...وشروع بد گویی از خمینی شهر کرد خیلی ناراحت شد م وچون تو د هه محرم بود تعصبم نسبت به خمینی شهر که حسینیه ایران است بیشتر بود کمی دفاع کردم واز پیشش رفتم ولی تو دلم از خدا خواستم که به حرمت خود ش حرمت ما خمینی شهر یا را حفظ کنه واین اسید پاشای نامر د ا بگیر ن وهمه به فهمن که خمینی شهریا ناموس بقیه را هم به چشم ناموس خودشون میبیند
نقل قول
 
 
#14 +5 حاجی حیدری 07 آبان 1393 ساعت 17:59
معلمی از دانش آموز پرسید: می تونی با میخ از قلک پول در بیاری؟ دانش آموز گفت: نه، ولی الان یاد گرفتم!
شما هم که با این خبر داری شایعه را پخش میکنی. خبر را باید طوری تنظیم کرد که اشاعه شایعه نشه. پس کِی می خواهید یاد بگیرید؟!
نقل قول
 
 
#13 +1 شهاب 06 آبان 1393 ساعت 01:11
آقای مسئول روزنامه فرصت.این خبرا از رو سایتد وردار.ما نیاز نداریم شما شایعات را تذکیب بکنی.شما به شایعات دامن نزن .خدا خیرت بدد.نکن با آبرو یه شهربازی برادر.نکن.شما اگر خودت خمینی شهری بودی هرگز این خبرا دامن نمیزدی.پس معلومه که شما خودت با مردم‌خمینی شهر دشمنی داری.صد در صد
نقل قول
 
 
#12 +5 مریم 04 آبان 1393 ساعت 22:32
نگذارید ابروی شهرمان یک عدهای از شایعه پراکنان از بین ببرند از مسولان و نیروی انتظامی خواستارم این موضوع راپیگیری کنند
نقل قول
 
 
#11 +5 ایراهیم 03 آبان 1393 ساعت 17:35
باتشکرازنشریه وزین فرصت که حق مردم فهیم خمینی شهراست.

به نظربنده انتشاراکاذیب وقتی شکل میگیردکه حقایق راپنهان کنندیااینکه راهکارمناسب وبه موقعی برای نشراخبار ازکانال معمول آن بوجود نیاید.
نقل قول
 
 
#10 +7 احسان 02 آبان 1393 ساعت 22:14
من به عنوان یه خمینی شهری هیچوقت نمی بخشم کسایی که اتهامای این چنینی می زنند مسئول هم هستند قیامتی هم هست...
در ضمن خمینی شهر اینقدر آدم حسابی داره که شهرهای دیگه هیچوقت نداره و نخواهند داشت..نمونه بیمارستان ساعی که داره توسط مردم ساخته میشه...
اگه مسئولین جواب این اتهاما ندند مدیون هستند...
نقل قول
 
 
#9 +4 خوزانی۲ 02 آبان 1393 ساعت 00:17
ممنون که اطلاع رسانی کردید ونگذاشتید تا با دروغ ابروی خمینی شهر و مردمان غیورش را ببرند
نقل قول
 
 
#8 +6 خميني شهري 01 آبان 1393 ساعت 14:14
دليل اين خبر اينه كه تنها كسي كه شهامت رسانه اي كردن موضوع را داشت پدر يكي از قربانيان بود كه خميني شهري است
حالا كساني كه سعي در پنهان نگه داشتن فجايع اصفهان دارند در تلاش براي انتقام هستند
نقل قول
 
 
#7 -2 رضاییان 01 آبان 1393 ساعت 10:45
یکی از گروه هایی که در بدنام کردن اسم خمینی شهر نقش بزرگی داشته و دارد فرصت است. همین خبری که الان زدید شایعه را گسترش می دهد . به شایعه نباید پر و بال داد. شما با این خبر و اعلام شایعه بودن آن دارید کاری می کنید که جمع کثیری از بی خبران هم خبردار بشن. هنوز یاد نگرفتید که با شایعه باید چه جور برخورد کرد. بیشترین شایعه پراکنی های سالهای اخیر زحمتش با شما بوده و نقش بزرگی در خراب کردن این شهر داشتید.
نقل قول
 
 
#6 +2 رضاییان 01 آبان 1393 ساعت 10:45
یکی از گروه هایی که در بدنام کردن اسم خمینی شهر نقش بزرگی داشته و دارد فرصت است. همین خبری که الان زدید شایعه را گسترش می دهد . به شایعه نباید پر و بال داد. شما با این خبر و اعلام شایعه بودن آن دارید کاری می کنید که جمع کثیری از بی خبران هم خبردار بشن. هنوز یاد نگرفتید که با شایعه باید چه جور برخورد کرد. بیشترین شایعه پراکنی های سالهای اخیر زحمتش با شما بوده و نقش بزرگی در خراب کردن این شهر داشتید.
نقل قول
 
 
#5 +7 مریم 30 مهر 1393 ساعت 11:02
آخه واسه چی اسم خمینی شهر رو خراب میکنین،بخدا مردم خوبی داره همتون سخت در اشتباهین
نقل قول
 
 
#4 +5 ناشناس 29 مهر 1393 ساعت 14:01
واقعا برای این دسته افراد دروغ پرداز متاسفم که با این کارها آبروی تشیع را می برند.
نقل قول
 
 
#3 +8 مقصود 29 مهر 1393 ساعت 14:00
تمام کسانی که این شایعات دروغ را نا جوانمردانه به خمینی شهری ها نسبت می دهند باید روز قیامت در پیشگاه خدا و مردم خمینی شهر پاسخگو باشند.
نقل قول
 
 
#2 +10 ورنوسفادرانی 29 مهر 1393 ساعت 13:59
سلام چه دشمنی با خمینی شهر دارند که این اخبار را پخش میکنند. خدا تمام ظالمان را لعنت کند.
نقل قول
 
 
#1 +12 نام شما 29 مهر 1393 ساعت 12:05
تو را خدا پیگیری کنید چرا با آبروی شهرمون بازی می کنند
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید