امروزپنجشنبه, 03 مهر 1399-- Thursday Sep 24 2020

ساعت 17:38:59

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

با اجرای طرح بین‌المللی پانجیا ۸ رخ داد:

شناسایی ۸۳۰ پایگاه مجازی فروش داروی غیرمجاز در استان اصفهان

دوشنبه, 01 تیر 1394 ساعت 16:12 کدخبر :9009
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

به گزارش فرصت آنلاین رئیس پلیس فتا اصفهان درگفتگو با تسنیم با اشاره به اجرای طرح بین€Œالمللی پانجیا 8 و همکاری ایران در این طرح گفت€Œ:کارآگاهان این پلیس در اجرای طرح بین المللی پانجیا 8 موفق شدند تعداد 830وب€Œسایت فروش داروهای غیر مجاز را در سطح کشور شناسایی و با آنان برخورد کردند.
سرهنگ سیدمصطفی مرتضوی افزود: در جریان این طرح طی چندین عملیات جداگانه تعداد 10 نفر از دائرکنندگان سایت€Œهای مزبور در سطح استان شناسایی و دستگیر شدند.
وی گفت: طرح پانجیا 8 یکی از طرح€Œهای بین المللی است که طبق قراردادی بین اکثر کشورهای دنیا فعال در زمینه مبارزه با جرایم سایبری منعقد شده تا با فروشندگان دارو و لوازم بهداشتی غیرمجاز در فضای مجازی برخورد و از فروش این محصولات در بین مردم خودداری شود.
مرتضوی عنوان داشت: در بازرسی€Œهای انجام شده از مخفیگاه متهمان دستگیر شده بیش از 1200 قلم داروی غیرمجاز شامل انواع مکمل€Œهای دارویی و بدن€Œسازی، داروهای چاقی و لاغری، انواع لوازم آرایشی و بهداشتی و همچنین تجهیزات پزشکی تقلبی و غیرمجاز که از ارزش قیمتی بالایی برخوردار بودند، کشف شد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه پلیس فتای اصفهان از آغاز اجرای طرح مذکور به عنوان یکی از پلیس€Œهای برتر در زمینه اجرای دقیق عملیات€Œها شناخته شده گفت: فروش انواع دارو و لوازم آرایشی بهداشتی فاقد مجوز در فضای مجازی جرم بوده و پلیس فتا همواره با گردانندگان این سایت€Œها که سلامت شهروندان را به مخاطره می€Œاندازند مبارزه می€Œکند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید