امروزشنبه, 05 خرداد 1397-- Saturday May 26 2018

ساعت 08:45:37

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

انتشار فیلمی از حمله اراذل و اوباش به یک مغازه در سایت های اینترنتی

شهروندان خواستار برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با عوامل جرایم خشن شدند

پنجشنبه, 26 بهمن 1391 ساعت 09:58 کدخبر :5221
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
وقوع چند جرم گروهی و خشن در هفته های اخیر در سطح شهرستان، جلوه هایی نامناسب از جولان اراذل و اوباش را به رخ کشید و در عین حال، لزوم برخورد قاطعانه تر با عوامل ناامنی های اجتماعی را به مسئولان گوشزد کرد.

انتشار اخبار جسته و گریخته از این وقایع، و نیز انتشار فیلمی از حمله اخیر ازاذل و اوباش به یک مغازه در خیابان کهندژ در سایت های خبری، خبرنگاران حوادث فرصت را بر آن داشت تا در گفتگو با مسئولان، جامعه را از روند رسیدگی به این جرائم خشن آگاه کنند.

حمله دسته جمعی اشرار به یک تعمیرگاه اتومبیل
روز پنج شنبه دوازدهم بهمن ماه عابران و رهگذران خیابان کهندژ شاهد صحنه ای عجیب بودند. 10 نفر قمه، ساتور و چاقو به دست به یک تعمیرگاه اتومبیل در این خیابان حمله کرده و صاحب مغازه و شاگردان وی را مورد ضرب و تم قرار دادند. صاحب تعمیرگاه در این باره به خبرنگار فرصت گفت: ساعت حدودا یک بعدازظهر روز پنج شنبه دوازدهم بهمن ماه شخصی جهت تعمیر خودرویش وارد تعمیرگاه شد اما بنده به دلیل مشغله زیاد تعمیر خودرویش را قبول نکردم. وی شروع به مشاجره نمود و سپس بیرون رفت و دقایقی بعد، با 10 نفر دیگر که همگی سلاحی سرد و از جمله ابزارآلات قصابی در دست داشتند، به تعمیرگاه هجوم آورده و من و همکارانم را مورد ضرب و شتم قرار دادند. وی ادامه داد: این افراد تعدادی از اموال تعمیرگاه را نیز تخریب کردند. صاحب تعمیرگاه همچنین از خودروی زانتیای به جا مانده از این افراد در جلوی تعمیرگاه خبر داد که توسط پلیس توقیف شده است.
گفتنی است دادستان عمومی و انقلاب خمینی شهر از صدور دستور رسیدگی به این پرونده و دستگیری عوامل این حمله خبر داد. خبرها حاکی است تعدادی از این افراد دستگیر شده اند. البته فرمانده انتظامی شهرستان در پاسخ به سئوال خبرنگار فرصت، از واقعه مزبور اظهار بی اطلاعی کرد و مشخص شد کلانتری مربوطه خبر واقعه را به اطلاع فرمانده نیروی انتظامی نرسانده است.
لازم به ذکر است فیلم مربوط به این حمله در برخی سایت های خبری منتشر شده است.

دستگیری 7 نفر از اشرار مشهور شهر
در همین حال، عوامل اصلی غائله جوی آباد که در تاریخ 24 تیرماه اتفاق افتاد و طی آن تعدادی از اراذل و اوباش با ماموران انتظامی درگیر شدند، شناسایی و بازداشت شدند. فرمانده نیروی انتظامی در این باره به خبرنگار فرصت گفت: م.م، م.گ، ع.م، الف.د، م.س و ح.پ به عنوان عوامل اصلی این حادثه دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند. سرهنگ احمدی در همین رابطه افزود: م.م معروف به جنّی از اشرار سابقه دار محله جوی آباد که تا کنون بارها مرتکب درگیری با سلاح سرد، مزاحمت نوامیس و ... شده بود، نیز دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد.

قاتلی که در ملاعام دست به قتل زد دستگیر شد
یک ماه قبل یک قتل در مقابل دیدگان مردم رخ داد که احساسات عمومی را به شدت جریحه دار کرد و بازتاب نامناسبی در بین مردم داشت. اکنون خبر می رسد این قاتل که در ملاعام و ظاهراً با سلاح گرم دست به قتل زد، دستگیر شده است. فرمانده نیروی انتظامی در این باره به خبرنگار فرصت گفت: م. ق که جوانی حدودا 25 ساله به نام "حمید چراغی" را در خیابان نبوی منش به قتل رساند، پس از تلاش های شبانه روزی ماموران نیروی انتظامی و با کمک پلیس آگاهی نجف آباد، در منزلش در ویلاشهر دستگیر شد.

درخواست مردم

در این زمینه خبرنگار فرصت با برخی از مردم گفتگو کرد. مصاحبه شوندگان ضمن ابراز تاسف از جری شدن اوباش در شرارت های علنی و گروهی، خواستار برخورد قاطع با این گونه افراد شدند.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#1 0 هاشم كريمي 22 تیر 1393 ساعت 11:34
باسلام
ازنيروي انتظامي ومسئولين خواستاريم قبل ازاينكه اين اتفاقات بيفتد
چاره انديشي كنيد ونگزاريد چهره شهرما الوده به اين مسائل گردد
باتشكر
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید