امروزپنجشنبه, 03 مهر 1399-- Thursday Sep 24 2020

ساعت 01:21:24

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

ضرب و شتم طلبه جوان یک نزاع معمولی بود
اظهار نظر دادستان عمومی و انقلاب استان راجع به ضرب و شتم طلبه جوان در محله کهندژ:

ضرب و شتم طلبه جوان یک نزاع معمولی بود

چهارشنبه, 26 شهریور 1393 ساعت 11:16 کدخبر :7742
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
در پی وقوع یک درگیری میان چند موتور سوار با چند نفر از اهالی یکی از محلات کهندژ و مجروح شدن یک طلبه، رسانه ها به انعکاس وسیع آن پرداختند.

در حالی که خبرگزاری ها و بخش پیک بامدادی اخبار 8 صبح دیروز (25 شهریور) رادیو، مکان وقوع این حادثه را کهندژ اعلام کردند اما خبرنگار اخبار شبکه اصفهان دیروز عصر اصرار داشت که این حادثه را به خمینی شهر گره بزند و با بزرگ جلوه دادن این حادثه خمینی شهر را با بازتاب خبری منفی مواجه سازد. اما دادستان عمومی و انقلاب استان اصفهان دیروز در گفتگو با خبرگزاری فارس ضرب و شتم طلبه جوان را یک نزاع معمولی خواند و گفت: طلبه جوانی که روز گذشته مورد ضرب و شتم عده ای قرار گرفت، بدون لباس روحانیت بود و در واقع درگیری او یک نزاع معمولی بوده است.


حسن رحیمی با اشاره به دلیل وقوع این حادثه اضافه کرد: به دنبال پیگیری‌هایی که انجام دادیم به این موضوع رسیدیم که جریان از این قرار بوده است که چند نفر موتور‌سوار در یکی از کوچه‌های خیابان کهندژ ویراژ می‌داده‌اند که یکی از صاحبخانه‌های این کوچه به این موضوع معترض می‌شود.


دادستان عمومی و انقلاب اصفهان تصریح کرد: به دنبال این موضوع سر و صدایی بین این فرد با موتور‌سواران ایجاد می‌شود، یک نفر روحانی سر و صدا را می‌شنود و با لباس شخصی وارد صحنه می‌شود و به دنبال این موضوع یک درگیری بین این فرد با موتور‌سواران پیش می‌آید که این افراد با قمه و قداره با وی درگیر می‌شوند.


وی ادامه داد: البته این درگیری یک نزاع معمولی بوده است،و در حال حاضر یکی از ضاربان این روحانی در باز‌داشت موقت به سر می‌برد و بقیه نیز متواری هستند.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#5 +3 موسوی 29 شهریور 1393 ساعت 17:41
فرصت چه قدر رنگ عوض کرده. قبلا واقع بین بود حالا مصلحت بین شده و این اصلا آینده خوبی را برایتان رقم نمی زند
نقل قول
 
 
#4 +1 علی صانعی 28 شهریور 1393 ساعت 16:19
اگر راست می گویید متن کامل مصاحبه دادستان اصفهان را بگذارید تا ببینید وی نیز چگونه اصرار دارد که موضوع را به خمینی شهر نسبت بدهد.
نقل قول
 
 
#3 +1 علی صانعی 28 شهریور 1393 ساعت 16:19
اگر راست می گویید متن کامل مصاحبه دادستان اصفهان را بگذارید تا ببینید وی نیز چگونه اصرار دارد که موضوع را به خمینی شهر نسبت بدهد.
نقل قول
 
 
#2 +1 خبرنگار2 27 شهریور 1393 ساعت 22:12
خواهر یا برادر به اصطلاح خبرنگار،اگر واقعا خبرنگاری باید اول دقت داشته باشی که حرفه خبرنگاری نیاز به صداقت و دوری از کینه و حسادت دارد،آخر کدام خبرنگاری است که شهر و مردمش را دوست نداشته باشد مگر اینکه خودت از این دسته افراد باشی که باید گفت: کافر همه را به کیش خود پندارد! در هر صورت به احترام خوانندگان فرصت عرض کنم که: خبرنگار مزبور و مورد نظر خبر فوق، خمینی شهری نیست و از خبرنگاران خمینی شهری صدا و سیما هیچ خبری در این رابطه منعکس نشده است جز خبر تکذیبیه دادستان خمینی شهر
نقل قول
 
 
#1 +2 یک خبرنگار 26 شهریور 1393 ساعت 18:59
نفرین بر خبرنگاران مزدور وطن فروش که می خواهند نام خمینی شهر را خدشه دار کنند.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید