امروزسه شنبه, 29 مهر 1399-- Tuesday Oct 20 2020

ساعت 12:26:03

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

فراهم کردن بستر فعالیت های ورزشی برای محصلانی که پدر معتاد دارند
در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر عنوان شد:

فراهم کردن بستر فعالیت های ورزشی برای محصلانی که پدر معتاد دارند

یکشنبه, 24 بهمن 1395 ساعت 13:20 کدخبر :10979
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : ایمانه پارسی زاد

در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر که در فرمانداری برگزار شد، رییس اداره ورزش و جوانان از برگزاری جلسه ای با خیرین ورزش یار به منظور فراهم کردن بستری برای فعالیت های ورزشی محصلانی که پدرانشان در دام مواد مخدر گرفتار شده اند، خبر داد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، مرادیان افزود: از همه دست اندرکارانی که در ارتباط با این موضوع هستند خواهشمندم افراد واجد شرایط را به ما معرفی کنند که با کمک خیّران آنها را به دنیای ورزش سوق بدهیم تا از آسیب ها در امان بمانند.
فرماندار رضوانی ضمن قدردانی از کسانی که برای اجرای این برنامه خداپسندانه پیش قدم می شوند از مرادیان خواست که با توجه به اینکه اداره غالب باشگاه های ورزشی به بخش خصوصی واگذار شده است، در انتخاب این افراد دقت لازم را به عمل بیاورند تا افرادی که برای ورزش به این مکان ها مراجعه می کنند دچار آسیب نشوند.
در ادامه رییس دادگستری شهرستان با گریزی به وضعیت خمینی شهر از نقطه نظر مواد مخدر گفت: باید به خمینی شهر ویژه نگاه شود.
دادستان شهرستان نیز در ادامه از مراجعات فراوان مردم برای بستری کردن نزدیکان معتادشان در کمپ ها خبر داد و برای بازدید از کمپ ها اعلام آمادگی کرد. کریمی افزود: کمپ های موفق باید مورد قدردانی قرار بگیرند.
روح اللهی مسوول کمپ های خمینی شهر گفت: معتادان کارتون خوابی که طی طرح آرامش بهاری از اواخر اسفند به کمپ ها منتقل می شوند مخارجی دارند که ما از عهده اش برنمی آییم، باید حداقل برای تغذیه شان فکری بشود.
در ادامه سیدامیر صهری به عنوان نماینده دانشگاه آزاد از برگزاری همایش بزرگی با موضوع مواد مخدر با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور در آینده نزدیک خبر داد و گفت: دکتر صرامی مشاوردبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور یکی از سخنرانان این همایش خواهد بود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید