امروزيكشنبه, 06 مهر 1399-- Sunday Sep 27 2020

ساعت 10:36:38

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

موتور سواران عامل 80 درصد از تصادفات

موتور سواران عامل 80 درصد از تصادفات

سه شنبه, 16 آذر 1395 ساعت 08:07 کدخبر :10789
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

فرمانده انتظامي خميني شهر گفت: 80 درصد از تصادفات در اين شهرستان مربوط به موتور سواران است كه باعث فوت يا مجروحيت شديد همشهريانمان مي شود.
به گزارش فرصت آنلاین به نقل از ایمنا، سرهنگ علي جعفري نژاد افزود:بيشترين تخلفات موتورسيكلت سواران در شهرستان حركت خلاف جهت، سرعت بالا، نداشتن كلاه ايمني، حركت در شب با چراغ خاموش ، نداشتن پلاک ملي و مدارك قانوني و €Œانجام حركات نمايشي و مخاطره آميز است.
اين مقام انتظامي با بيان اينکه احساس امنيت مهم تر از ايجاد آن است اظهار داشت: هدف نيروي انتظامي علاوه بر تامين امنيت، افزايش احساس امنيت بوده که البته بدون همكاري و همفكري و مشاركت شهروندان و مسئولان نمي توانيم امنيت مطلوب و احساس امنيت بالا را در بين مردم ايجاد نمائيم.
فرمانده انتظامي شهرستان خميني شهر با اشاره به پايبندي پليس به اجراي قوانين و مقررات تصريح كرد: طرحهاي امنيت محله محور و انضباط اجتماعي، پاكسازي نقاط آلوده، دستگيري افراد مجرم و مزاحمان ، شناسائي و دستگيري سارقان، شناسائي و دستگيري توزيع كنندگان مواد مخدر و برخورد قانوني با رانندگان و موتور سيكلت هاي متخلف از اولويتهاي كاري اين فرماندهي در سطح شهرستان است

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید