امروزپنجشنبه, 08 آبان 1399-- Thursday Oct 29 2020

ساعت 23:53:09

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 06:18:44

ورود کامیون ها به بلوار آزادگان خمینی شهر ممنوع شد

ورود کامیون ها به بلوار آزادگان خمینی شهر ممنوع شد

سه شنبه, 24 آذر 1394 ساعت 07:56 کدخبر :9750
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :

در تازه ترین تصمیمی که برای بلوار پر حادثه و پر خبر آزادگان اتخاذ شد، ورود کامیون ها به این جاده ممنوع گشت. به گزارش فرصت آنلاین به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، رییس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان در دیدار با فرماندار خمینی شهر با اشاره به افزایش تمهیدات راهنمایی و رانندگی برای کاهش تصادفات در بلوار آزادگان خمینی شهر گفت: از این پس ورود کامیون ها به این بلوار ممنوع است و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

سرهنگ غلامی افزود: این ممنوعیت تردد، حد فاصل میدان استقلال در اصفهان تا سه راه معلم در شهرستان خمینی شهر به طول 6 کیلومتر اعمال شده و رانندگان وسایل نقلیه سنگین باید از کمربندی خمینی شهر-نجف آباد در کیلومتر 20 جاده اصفهان- تهران تردد کنند. جاده آزادگان خمینی شهر از راه های اصلی اصفهان و خمینی شهر برای سفر به غرب کشور است. در تصادفات این جاده، به طور میانگین سالانه 9 نفر جان خود را از دست می دهند.

به گزارش فرصت آنلاین، بلوار آزادگان که مدیریت آن در دست سه اداره راه و شهرسازی خمینی شهر، شاهین شهر و نجف آباد است و امنیت آن را پلیس راه استان در دست دارد از دیرباز محل وقوع تصادفات بسیاری بوده است. تجمع مردم مقابل این جاده و پیشنهاد مکرر شهرداری خمینی شهر برای واگذاری مسوولیت این جاده به شهرداری تا کنون راه به جایی نبرده بود و ممنوعیت ورود کامیون به این جاده مهم ترین راهکاریست که در طول این سال ها برای این جاده اتخاذ شده است. البته در سال های گذشته اقداماتی نظیر نصب گاردریل برای کاهش خطرات جاده انجام شده بود که تا حدودی موثر واقع شد اما خطرات این جاده در طول سال های گذشته به اندازه ای بوده که حتی پای یکی از مسوولان ارشد وزارت راه و شهرسازی را نیز به خود باز کرد. خون های ریخته شده در این جاده استاندار وقت را نیز به شوراری اداری خمینی شهر کشاند. استاندار ذاکر در این جلسه گفت: از این به بعد یک قطره از این خون ها را به عهده نخواهم گرفت.

 

 

 

 

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#4 +3 ناصر 02 دی 1394 ساعت 08:58
چه دروغ بزرگی همین امروز صبح دو عدد کامیون مقابل جاده سید محمد مسابقه گذاشته بودند
نقل قول
 
 
#3 +5 شیرخدا 28 آذر 1394 ساعت 10:29
هنوز تردد می کنند
در منظریه و ارغوان و مسکن مهر هم که تابلوی کامیون ممنوع است هنوز رفت و آمد می کنند وخطرات زیادی را برای ساکنین درست می کنند
در خمینی شهر فقط تابلو ها افتتاح می شود
نقل قول
 
 
#2 +9 دانشجو 26 آذر 1394 ساعت 09:11
از این حرف ها خیلی شنیده شده ....
نقل قول
 
 
#1 +3 حسینعلی 25 آذر 1394 ساعت 13:09
با سلام خبر بسیار خوبی است
تشکر می کنیم ار مسئولین که زحمت می کشند
ان شاالله که این تصمیم هر چه زودتر عملی شود
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید