امروزسه شنبه, 01 خرداد 1397-- Tuesday May 22 2018

ساعت 00:48:46

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

کلانتری منظریه راه اندازی می شود
فرمانده انتظامی استان تاکید کرد:

کلانتری منظریه راه اندازی می شود

پنجشنبه, 18 اردیبهشت 1393 ساعت 12:04 کدخبر :7276
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
فرمانده انتظامی استان در جمع خبرنگاران از اضافه شدن سه پاسگاه و کلانتری در رامشه، کرکوند و منظریه خمینی شهر خبر داد.

به گزارش فرصت آنلاین به نقل از ایرنا، سردار سرتیپ عبدالرضا آقاخانی با اشاره به ضرورت سرعت عمل و دغدغه مردم و نیروی انتظامی برای حضور سریع فوریت های پلیسی در صحنه جرم، گفت: فوریت های پلیسی 110 از گشت کلانتری ها تفکیک می شود.
فرمانده انتظامی استان اصفهان در ادامه به مقایسه عملکرد فروردین 93 و فروردین 92 پرداخت و گفت: در فروردین سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته سرقت های مهم 8 درصد و سرقت های خرد سه درصد کاهش ولی نقطه هدف ما کاهش 15درصدی این جرائم است.

وی همچنین از کاهش 10درصدی سرقت منازل و 29 درصدی سرقت مغازه ها و کاهش 18درصدی سرقت های خشن در فروردین امسال نسبت به فروردین سال قبل خبر داد.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#2 0 س 22 اردیبهشت 1393 ساعت 15:29
حمید صرامی به سمت مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر منصوب شد
vahid ۸:۳۶ ق.ظ دیدگاه‌ها خاموش

وزیر کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر طی حکمی حمیدرضا صرامی فروشانی را به سمت مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش این ستاد منصوب کرد.

حمید صرامی به سمت مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با مواد مخدر منصوب شد
وزیر کشور و دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر طی حکمی حمیدرضا صرامی فروشانی را به سمت مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش این ستاد منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ مصطفی محمدنجار در این حکم آورده است:


جناب آقای حمیدرضا صرامی فروشانی
سلام علیکم
با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزنده‌ای که از جنابعالی سراغ دارم به موجب این حکم شما را به سمت مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش منصوب می‌نمایم.

برنامه‌ریزی لازم جهت توسعه مطالعات و پژوهش‌های بنیادی و کاربردی، مدیریت و نظارت بر روند اجرای طرح و پروژه‌های محلی، ملی و منطقه‌ای، برقراری ارتباط با کلیه مراکز علمی، پژوهشی، آموزشی و مطالعاتی به‌منظور تبادل تجربیات و نتایج یافته‌ها، تهیه و تدوین طرح‌های آموزشی مورد نیاز، مدیریت بر نحوه تهیه و تولید فصلنامه تخصصی علمی پژوهشی ستاد، برگزاری همایش‌های علمی حوزه مبارزه با مواد مخدر و روان‌گردان از جمله اموری است که انتظار دارد که با برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند نسبت به تحقق آن اهتمام نمائید.

امید است با تکیه بر الطاف الهی، تحت توجهات حضرت ولیعصر (عج) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌ا‌لعالی) و در جهت حفظ و تعمیم ارزش‌های اسلامی در راستای تحقق اهداف دولت عدالت‌محور موفق و موید باشید.

منبع خبر : ستاد مبارزه با مواد مخدر
نقل قول
 
 
#1 0 روشنک 20 اردیبهشت 1393 ساعت 11:40
باسلام و خسته نباشیدبه بچه های فرصت .کلانتری خیابان عماد سیاد چی شد
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید