امروزدوشنبه, 31 ارديبهشت 1397-- Monday May 21 2018

ساعت 02:15:05

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

پس از سال ها انتظار؛

کلانتری 12 خمینی شهر افتتاح شد

دوشنبه, 15 آبان 1391 ساعت 12:38 کدخبر :4704
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
کلانتری 12 خمینی شهربا حضور فرمانده نيروي انتظامي استان افتتاح شد. فرمانده نيروي انتظامي استان در این مراسم ضمن اینکه کلانتری را پناهگاه مردم خواند، گفت: كمترين خدمت ما به اين مردم راه اندازي يك كلانتري جديد مي است.

سردار عبد الرضا آقاخاني ادامه داد: حجم سنگيني از خدمات انتظامي و فعاليت نيروي انتظامي خميني شهر در كلانتري 13 خميني شهر خلاصه شده بود که با راه اندازي كلانتري جديد بيش 70هزار نفر از جمعيت خميني شهر تحت پوشش آن قرار مي گيرد.

وي با اشاره به شعار جامعه محوري پليس و نيروي انتظامي گفت: محوريت اجراي اين شعار در جامعه فعاليت و خدمات كلانتري ها مي باشد.

سردارعبد الرضا آقاخاني افزود: كلانتري ها فقط به عنوان مراكز برخورد با متخلفين محسوب نمي شود بلکه مراكز مشاوره به مردم در جلوگيري از ناامني و جرائم در جامعه نیز هست.

وي از كلانتري ها به عنوان پل ارتباطي با نيروي انتظامي یاد کرد و گفت: كلانتري يك مركز تاثيرگذار و آیينه عملكرد نيروي انتظامي است.

گفتنی است راه اندازي كلانتري 12 خميني شهر واقع در خیابان آیت اله طالقانی، از مطالبات مهم مردم و مسولين شهرستان در چندین ساله اخیر بوده است.

نظرات  

 
#2 +3 ناراضی 19 آبان 1391 ساعت 02:46
الان ساعت دو نیم نصف شب است با صدای یک ترقه از خواب پریدم و از بالکن متوجه شدم یک کاروان عروسی همراه با بوق و ترقه و فریاد و آواز از خ طالقانی محل استقرار کلانتری 12 در حال حرکت است تعجبم یا مردم از نیروی انتظامی حساب نمیبرند یا نیروی انتظامی خیلی مردم داری میکند خوب بود چند تیر هوایی هم به میمنت و شادی این کاروان همراهی میکردند .گفتم همین الان سیستم را روشن کنم و زیر خبر افتتاح کلانتری 12 این مطلب را بگویم اگر درج نکنید خیلی نامردید 2 و نیم نصف شب براتون نظر گذاشتم
نقل قول
 
 
#1 -3 آدمي زاد 15 آبان 1391 ساعت 18:41
آخه اين چه جور خبر دادنيه! مگه مردم علم غيب دارن كه بدونن كلانتري 12 كجاست؟ مثل خبرگزاري هاي معروف بايد در آخر خبر توضيح تكميلي بديد.واسه من اين خبر گنگه،فقط فهميدم يه گوشه از شهر با حضور روسا كلانتري افتتاح شده،همين
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید