امروزچهارشنبه, 02 خرداد 1397-- Wednesday May 23 2018

ساعت 06:01:23

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

کلاهبرداران شش میلیارد و 500 میلیون ریالی در اصفهان دستگیر شدند
کسبه مراقب شگردهای کلاهبرداران باشند

کلاهبرداران شش میلیارد و 500 میلیون ریالی در اصفهان دستگیر شدند

دوشنبه, 07 بهمن 1392 ساعت 13:37 کدخبر :6887
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
رییس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری اعضای دو گروه کلاهبردار حرفه ای که از طریق کارت خوان مغازه ها، مبلغ شش میلیارد و 500 میلیون ریال کلاهبرداری کرده اند، خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ ˈستار خسرویˈ افزود: از ابتدای امسال اعضای یک گروه کلاهبردار شامل یک زن و دو مرد با مراجعه به طلا فروشی ها، فرش فروشی ها و صرافی ها در سراسر کشور از طریق دستگاه کارت خوان مغازه ها اقدام به کلاهبرداری می کردند.

وی بااشاره به اینکه به دلیل تغییر مکان سریع خود و شگرد پنهان کاری، دستگیری این عده به آسانی امکانپذیر نبود، افزود: این افراد در استان اصفهان نیز از پنج طلا فروشی در شهر اصفهان، پنج طلا فروشی در شهرهای خمینی شهر، گلپایگان، لنجان، نائین و کاشان به همین روش کلاهبرداری کردند.

رییس پلیس آگاهی اصفهان با اشاره به اینکه بررسی این موضوع به صورت ویژه در دستورکار کارآگاهان پلیس استان قرار گرفت، اظهار کرد: سرانجام مخفیگاه اعضای این گروه کلاهبردار حرفه ای شامل دو مرد و یک زن در شهر اصفهان شناسایی و اعضای آن دستگیر شدند.

سرهنگ خسروی گفت: در تحقیقات صورت گرفته متهمان به 35 فقره کلاهبرداری به ارزش سه میلیارد ریال اعتراف کردند.

سرهنگ خسروی با اشاره به اینکه تحقیقات از متهمان همچنان ادامه دارد، افزود: هموطنان شاکی در سراسر کشور می توانند با شماره تلفن 03112184333 تماس بگیرند و مطالبات خود را از این طریق پیگیری کنند.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید