امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 18:22:42

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

4 متهم جنايت اخير دستگير شده اند و بقیه متهمان تحت تعقيب اند

یکشنبه, 08 خرداد 1390 ساعت 08:05 کدخبر :1296
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرنگار

نيمه شب چهارشنبه هفته گذشته جنايتي تكان دهنده رخ داد و طي آن تجاوز به عنف صورت گرفت.

اين واقعه تأسف بار در يكي از باغات اطراف روي داد. به دنبال وقوع حادثه مأموران انتظامي شهرستان در همان زمان نسبت به ايجاد تدابير لازم و تعقيب متهمان اقدام كردند. به گفته يك مقام آگاه در نيروي انتظامي شهرستان، تا روز جمعه 4 نفر از متهمان دستگير شده اند.

اين مقام آگاه گفت: اين پرونده در روال پيگيري قرار دارد تا تمامي متهمان تحت تعقيب دستگير شوند. وي خاطرنشان كرد اطلاعات تكميلي اين واقعه به زودي در فرصت آنلاين به اطلاع مردم خواهد رسيد.

خاطرنشان مي شود واقعه بي سابقه مذكور بازتاب منفي زيادي در بين مردم شهر داشته و نيز چهره بسيار نامناسبي ايجاد نموده است.

مطالب مرتبط:

نظرات  

 
#161 0 نمونه 05 تیر 1390 ساعت 11:21
اینن جه جنایتی بود در خمینی شهر
نقل قول
 
 
#160 0 علي رضا 29 خرداد 1390 ساعت 10:21
آقاي بنده خدا
توكه ميگي حقشونه واقعاً اگه زون وبچه خودت بود همينو مي گفتي مگه تو تاحالا با زن وبچت جايي تنهاي نرفتي
نقل قول
 
 
#159 0 سجاد 27 خرداد 1390 ساعت 17:25
نقل قول خانم سعیدی:
خدمت آپ عزیز: از شما اونم توی این عصر ارتباطات و اطلاعات بعیده که اینطوری به مسئله نگاه کنید، در بد بودن و فاجعه بودن این اتفاق کوچکترین شکی نیست اما متاسفانه می بینیم که آمارشم کم نیست، نمیشه ربطش داد به دین و مذهب. ما هم به دین و مذهبمون افتخار میکنیم و تا پای جان مدافعش هستیم بارها هم اینو ثابت کردیم.


کاملا با خانوم سعیدی موافقم.چرا دین را زیر سوال می برید.خمینی شهر به حسینیه جهان معروف بوده وهست. حالا چون این فاجعه پیش اومده چرا اصل دین و اصل عزاداری خمینی شهری ها را پیش میکشند
نقل قول
 
 
#158 0 سجاد 27 خرداد 1390 ساعت 17:20
بعضی از دستیگیر شدگان این ماجرا سابقه دار هستند بعضی ها هم سابقه دار نیستند.به نظر من بایدبرای کسانی که سابقه دار نیستند و برای اولین بار آلوده این کارشدند بخششی وجود داشته باشد.اون ها گول آدم های سابقه دار را خوردند.
ای کاش مسئولین چشمهایشان را بیشتر باز می کردند.ای کاش به منطقه پارک جنگلی خمینی شهر بیشتر توجه می شد.کثافت کاری اونجا هم داره زیاد میشه.
نقل قول
 
 
#157 0 سجاد 27 خرداد 1390 ساعت 17:20
بعضی از دستیگیر شدگان این ماجرا سابقه دار هستند بعضی ها هم سابقه دار نیستند.به نظر من بایدبرای کسانی که سابقه دار نیستند و برای اولین بار آلوده این کارشدند بخششی وجود داشته باشد.اون ها گول آدم های سابقه دار را خوردند.
ای کاش مسئولین چشمهایشان را بیشتر باز می کردند.ای کاش به منطقه پارک جنگلی خمینی شهر بیشتر توجه می شد.کثافت کاری اونجا هم داره زیاد میشه.
نقل قول
 
 
#156 0 سجاد 26 خرداد 1390 ساعت 13:20
نقل قول مجیری از اصغرآباد:
برای مسولان شهر بسیار زشت که این ننگ را به منطقه اصغرآباد ربط بدهندو کم کاری و احمال خود را با این کار توجیه کنند و بخواهند صورت مساله را پاک کنند

اصغر آباد یک منطقه شهید پرور است.هرگونه بی حرمتی به این منطقه را باید با برخوردی قانونی پاسخ داد
نقل قول
 
 
#155 0 سجاد 26 خرداد 1390 ساعت 13:17
من از هیچ کدام طرف داری نمی کنم.اما اگر خانه عفافی که شهید مطهری قبل فوت خود به آن تاکید کردبه تشکیل می شدخوب بود.اگه این کار عملی میشد ...درباره اون خانواده:من به عنوان یک شهروند ازهمه بازمانده های این حادثه عذرخواهی می کنم و یک لحظه جای آنها بودن سخته.اما آنها هم باید رعایت می کردند اینجا که فرنگ نیست.اما من بیشتر پافشاریم روی تشکیل خانه عفافه.از خدا می خوام به بازمانده های این حادثه صبر بده و تمام جوون ها رو به راه راست هدایت کنه
نقل قول
 
 
#154 0 مممممم ررررررررر 25 خرداد 1390 ساعت 12:51
ماکه میدونیم دوروزدیگه سروصدا و قیل و قال هستو بعد یهواعلام میکنن همه ی مجرمان دستگیر و به اشدد مجازات رسیدند!!!!!!!!!
نقل قول
 
 
#153 0 بهجت 24 خرداد 1390 ساعت 23:17
واقعا که این محسن خان با نظر شماره 46 اوج بی شرمیشو نشون داده. تو دیدی اون خانواده مست بودن؟ تو بی جا میکنی اینا رو با این پسرا و کثافت کاریشون یکی میدونی
نقل قول
 
 
#152 0 بهجت 24 خرداد 1390 ساعت 23:11
واقعا نمیدونم تو که میگی زنها مقصرن اگه خانواده خودت بودن هم اینو بهشون میگفتی؟
غیرتت کجاس؟ یعنی درواقع تو داری هوس بازی رو توجیح میکنی؟ اینقدر بی اراده؟ اینقدر بی غیرت؟
نقل قول
 
 
#151 0 بهجت 24 خرداد 1390 ساعت 23:08
آخه یکی نیس ب اینا بگه تو باغ و حریم خصوصی جشن بوده . طرف غلط میکنه بره نگاه کنه و بره تو باغ
اگه اینطوریه هرشب عروسی و تولد بریزن تو خونه ها؟
عاقل بین باشین. کار مردها رو تمجیح نکنین. جشن بده نه مراسم ختم
نقل قول
 
 
#150 0 ي بنده خدا 24 خرداد 1390 ساعت 17:23
حقشونه؟؟؟؟
مردم ما آزادي مي خوان ديگه.
وقتي ي مشت نامحرم دور هم جمع ميشن هر غلطي ميكنن خوب دوتاش هم اراذل مگه چي مشه؟بازم ميگم حقشونه..
نقل قول
 
 
#149 0 مجید 24 خرداد 1390 ساعت 13:51
ممنون که همه مطالب ارسالی را نشون میدید. جون عمه سکینتون!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !
نقل قول
 
 
#148 0 مجید 24 خرداد 1390 ساعت 13:47
خدائیش این اراذل باید میرفتند این همه جای تفریحی که تو سده هست خودشونا تخلیه روحی میکردند. این همه تفرجگاه این همه پارک با انواع امکانات درجه یک دنیا این همه همایش فرهنگی این همه خیابان دلواز این همه چیز کمه؟آیا؟
نقل قول
 
 
#147 0 امیر ارسلان 24 خرداد 1390 ساعت 12:51
نقل قول ss:
اگه قراره جوونی با عوض شدن امام جماعت، اسلام و قرآن را ببوسه بذاره رو تاقچه، این چه دینیه؟؟؟!!!

دوست من حرف من فقط یک مثال بود.منظور من کلی تر از این حرفهاست .کنگره شعر میلاد آفتاب که کاملا مذهبی و مایه افتخار شهر بود تعطیل شد,کنسرت های موسیقی مجاز که در این شهر مجوز نمیگیرند ولی به تعداد در سایر شهرها برگزار می شوند,تِئاتر پرمخاطب شهر (خاله خانوم)که به خاطر دندانگردی متولی سینما فرهنگ نمی تواند روی صحنه برود,تیم های ورزشی و ورزشکارانی که حمایت نمی شوند تا به تعطیلی کشیده شوند و.... خودت صد تا دیگه نام ببر.اگر کسی این روحیه را نداشته باشه تا اوقات فراقتش را در مراسم عزاداری,و حسینیه و مراسم مذهبی بگذرونه چه باید بکند؟آیا همه این محدودیت ها نشانگر تعصب,کوتاه فکری و سیاسی بازی عده ای که پشت پرده مناصبات شهر را تنظیم می کنند نیست.چه شده که خواننده ای که از وزارت ارشاد مجوز دارد,شاعری که در حضور رهبر معظم انقلاب شعر می خواند,وفیلمی که مجوز رسمی دارد همه در شهر ما اخ و ممنوع می شود.یعنی ما مقدس تر از همه ایرانیم و همه کاره های شهرمون بهتر از همه کاره های مملکت می فهمند؟در اینصورت جایی بهتر از باغ برای جمع شدن باقی می مونه؟مشروب خیلی راحت در عروسیها سرو می شه, صدای ترانه های مبتذل گوش فلک را کر می کنه,و... چرا؟ چون هیچ مفهوم متفاوتی از تفریح برای جوان شهر ما تعریف نمیشه.اگه یک تیم فوتبال داشتیم تو لیگ که به خاطرش کلی داد می زدیم ودعوای زرگری میکردیم و پزش را می دادیم ,چقدر تخلیه می شدیم؟اگه به هنر بها داده میشد چند در صدمون دنبال هنر بودیم؟اگه پیست موتور سواری داشتیم چه نیازی داشتیم تو خیابون مانور بدیم؟وصد تا اگر دیگر خودت بشمار.فکر میکنی آخرش چند نفر می موند که بخواد تو باغات الاف باشه؟
به قول فردوسی
هنر خار شد جادوی ارجمند نهان دوستی آشکارا گزند
وبه قول سهراب
چشمها را باید شست, جور دیگر باید دید.
نقل قول
 

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید