امروزچهارشنبه, 22 آذر 1396-- Wednesday Dec 13 2017

ساعت 05:02:03

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 05:12:46

عامل برداشت غیرمجاز 320 میلیون ریالی دستگیر شد
عامل برداشت غیرمجاز 320 میلیون ریالی دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان خمینی شهراز شناسایی و دستگیری فردی که مبلغ 320 میلیون ریال از حساب بانکی یکی از شهروندان به صورت غیرمجاز برداشت نموده بود توسط پلیس فتای شهرستان خبر داد.
به گزارش فرصت آنلاین سرهنگ علی جعفری نژاد ضمن اعلام این خبر گفت: طی تحقیقات انجام شده توسط پلیس فتا، متهم مبلغ مذکور را به صورت متوالی برداشت نموده است و سهل انگاری شاکی در نگهداری اطلاعات حساب خود عامل این سوء استفاده بوده است.
وی افزود: با انجام تحقیقات اولیه و بررسی های فنی انجام شده، متهم شناسایی و دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان با اشاره به این که اکثر این جرایم به خاطر سهل انگاری دارنده حساب در استفاده و نگهداری از اطلاعات بانکی حسابش صورت می گیرد، اضافه کرد: شهروندان در نگهداری این اطلاعات از جمله شماره حساب و رمز عبور دقت کنند و حساب خود را به صورت دوره ای بررسی کنند. همچنین رمزهایی انتخاب شود که غیرقابل حدس بوده و به هیچ وجه روی کارت یادداشت نشود. ضمنا هنگام وارد کردن اطلاعات حساب خود در پرداخت های اینترنتی حتما از صفحه کلیدهای مجازی استفاده کنند. در هنگام اتصال به اینترنت از طریق گوشی های تلفن همراه، مراقب نامه های الکترونیکی مشکوک و وب سایت های اینترنتی فریبنده باشند.

کشف 17 کیلو مواد مخدر در طرح پاکسازی مناطق آلوده شهرستان
کشف 17 کیلو مواد مخدر در طرح پاکسازی مناطق آلوده شهرستان

فرمانده انتظامی شهرستان از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح شهرستان خبر داد.به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین سرهنگ علی جعفری نژاد از اجرای 24 ساعته طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز با هدف افزاش احساس امنیت عمومی، برخورد قاطع و قانونی با مخلان نظم جامعه و پاسخگویی به مطالبات و درخواست مردم در حوزه امنیتی خبر داد و اظهار داشت: این طرح با حداکثر توان انتظامی و قانونی با هماهنگی مقام قضایی در شهرستان اجرا شد.
فرمانده انتظامی شهرستان افزود: ماموران پس از بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی و انهدام 2 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در این شهرستان شدند.وی از کشف 17 کیلوگرم تریاک، 100 گرم هرویین در اجرای این طرح خبر داد و خاطر نشان کرد: 8 نفر از عاملان تهیه و توزیع و خرده فروشان مواد مخدر در اجرای این طرح نیز دستگیر شدند.سرهنگ جعفری نژاد توقیف 2 دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت که توسط قاچاقچیان در امر تهیه و توزیع مواد مخدر به کار گیری می شدند را از دیگر موفقیت های اجرای این طرح برشمرد و اظهار داشت: مبارزه با مواد مخدر و قاچاقچیان و سوداگران مرگ از اولویت های مهم ماموریتی ناجا و مورد تاکید فرماندهی معظم کل قوا بوده که با حساس مسؤولیت ویژه و همت مضاعف این ماموریت را اجرا می کنیم.

فرماندار از طرح های عمرانی روستاهای شهرستان بازدید کرد
فرماندار از طرح های عمرانی روستاهای شهرستان بازدید کرد

سرپرست فرمانداری خمینی شهر به منظور بررسی چگونگی اجرای پروژه های عمرانی روستایی به اتفاق ترابی بخشدار مرکزی و صادقی مسئول بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از روستاهای بخش مرکزی بازدید نمودند. به گزارش فرصت آنلاین به نقل از پایگاه خبری فرمانداری شهرستان، راعی ضمن بررسی وضعیت پروژه های عمرانی روستا به سیاست دولت تدبیر و امید در عمران و آبادانی روستاها اشاره کرد و پیگیری مطالبات مردم و تلاش در راستای حل مشکلات روستاها را از اهداف عالی دولت برشمرد.
وی در این دیدار از روند اجرای زیرسازی خیابانی به طول ۱۲۵۰ متر و عرض ۱۰ متر به حجم عملیات خاکبرداری ۵۴۵۰ مترمعکب و خاکریزی ۳۳۷۵ متر مکعب و همچنین عملیات آسفالت خیابان بهداری و کوچه های مجاور آن به مقدار ۸۰۵ تن بازدید نمود.

حادثه مرگبار در انبار آهن آلات
حادثه مرگبار در انبار آهن آلات

کارگر یک انبار آهن آلات، ظهر امروز در حین کار با جرثقیل ثابت دچار حادثه شد و جان خود را از دست داد. مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی خمینی شهر در اینباره به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: این کارگر 40 ساله که در انبار آهن آلاتی در بلوار الغدیر مشغول کار با جرثقیل ثابت بود بر اثر برخورد آهن های پشت سرش به زمین خورد و پس از گرفتار شدن میان قطعات آهن در دم جان داد. کاظمی افزود: این حادثه ساعت 12:57 توسط فوریت های پزشکی 115 شهرستان به اطلاع ما رسید و در واقع ماموران آتشنشانی خمینی شهر به عنوان نیروی کمکی به یاری آتش نشانان درچه شتافته و با حضور در صحنه این حادثه مرگبار بدن این کارگر را از زیر آهن آلات بیرون آوردند. وی اضافه کرد: ماموران اورژانس بلافاصله مرگ وی را اعلام کردند.

در حادثه دیگری که بعدازظهر پنجشنبه 16 آذرماه اتفاق افتاد، ده ماشین اطفاییه از خمینی شهر، درچه و اصفهان به مدت پنج ساعت مشغول خاموش کردن آتش شعله وری بودند که به جان یک انبار ضایعات لاستیک افتاده بود. مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی خمینی شهر در اینباره نیز گفت: این رخداد ساعت 2 بعدازظهر به اطلاع ما رسید اما هفت دستگاه اطفاییه آتشنشانی خمینی شهر به تنهایی قادر به خاموش کردن این آتش نبود و در ادامه کار، یک ماشین اطفاییه از درچه و دو ماشین اطفاییه از اصفهان نیز به یاری ما شتافتند تا این آتش سرکش پس از پنج ساعت فروبنشیند.
کاظمی افزود: خوشبختانه آتش به واحدهای مجاور سرایت نکرد و هیچ تلفاتی نیز در بر نداشت اما دود غلیظ ناشی از سوختن لاستیک ها، خاک اره ها و صندوق های چوبی آسمان شهر را سیاه کرد.

اقدام مبتکرانه شهروندان اصغرآباد برای کمک به زلزله زدگان+تصویر
اقدام مبتکرانه شهروندان اصغرآباد برای کمک به زلزله زدگان+تصویر

اهالی نوعدوست شهر اصغرآباد در اقدامی مبتکرانه اقدام به ساخت 500 کرسی برای زلزله زدگان کردند. یکی از دست اندرکاران این اقدام خداپسندانه در اینباره به خبرنگار فرصت آنلاین گفت: به همت کارگاه های چوب بری اصغرآباد و با همکاری همه شهروندان 500 کرسی در عرض یک هفته ساخته شد و 500 هیتر برقی نیز خریداری شد. گلشادی افزود: 200 تا از کرسی ها به مناطق زلزله زده ارسال شده و 300 کرسی دیگر نیز آماده ارسال است.
وی در رابطه با همکاری مردم در این زمینه گفت: در این یک هفته از ساعت 8 صبح تا 10 شب یکسره کار می کردیم و هر روز حدود 30 نفر از کودک 10 ساله تا پیرمرد 70 ساله در ساخت کرسی ها همکاری کردند.
علیرضا گلشادی میزان چوب به کار رفته برای ساخت 500 کرسی را بیش از 10 تن اعلام کرد و گفت: بسیاری از مردم با اهدای پول، برخی با اهدای چوب و برخی با کمک در ساخت کرسی ها در این کار خیر سهیم شدند.

 

 

 

 

اقامه نماز باران پیش از برگزاری نماز جمعه
اقامه نماز باران پیش از برگزاری نماز جمعه

مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه روز 17 آذرماه در خمینی شهر به امامت آیت الله شیخ عباس رحیمی برگزار شد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، نماز جمعه این هفته با دو برنامه دیگر همراه بود پیش از برگزاری نماز جمعه، مردم خداجوی خمینی شهر به امامت امام جمعه نماز باران اقامه کرده و از خداوند طلب نزولات آسمانی نمودند. بعد از پایان یافتن مراسم نماز جمعه نیز نمازگزاران همراه با مردم سراسر کشور راهپیمایی ضدآمریکایی راه انداختند.
براساس همین گزارش، رحیمی با محکوم کردن اظهارات اخیر رییس جمهور آمریکا مبنی بر اینکه بیت المقدس پایتخت اسراییل است، گفت: تمامی مسلمانان باید در برابر این خیانت بایستند و از حرمت و حیثیت اسلام و بیت المقدس و سرزمینهای اسلامی دفاع کنند. اگر کشور دیگری هم بخواهد سفارت خود را به بیت المقدس منتقل کند، او نیز با مسلمانان اعلام جنگ کرده است.
وی همچنین 16 آذر روز دانشجو را گرامی داشت.

بازدید دادستان استان از دادسرای عمومی و انقلاب خمینی شهر
بازدید دادستان استان از دادسرای عمومی و انقلاب خمینی شهر

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان به همراه معاون خود از دادسرای خمینی شهر بازدید کرد.
به گزارش فرصت آنلاین به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان، حسن رحیمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان به همراه معاون خود از دادسرای شهرستان خمینی شهر بازدید کرد.

بازدید از واحد اشتغال کارگاه زندان، حضور در محل زندان شهرستان و ملاقات با مددجویان و صدور دستورات لازم در جهت پیگیری امور زندانیان از دیگر برنامه‌های این سفر بود.

گفتنی است در این دیدار که رییس دادگستری شهرستان خمینی شهر نیز حضور داشت، دادستان شهرستان گزارشی از عمکلرد و اقدامات دادسرای عمومی و انقلاب خمینی شهر ارائه کرد

اولین سفر استاندار مهرعلیزاده به خمینی شهر
اولین سفر استاندار مهرعلیزاده به خمینی شهر

استاندار مهرعلیزاده در اولین سفر خود به خمینی شهر که به مناسبت روز جهانی معلولان صورت گرفت، از خیریه توانبخشی محمودیه بازدید کرد. به گزارش خبرنگار فرصت آنلاین، پس از بازدید جلسه ای با حضور رضوانی فرماندار اصفهان، دکتر صادقی مدیرکل بهزیستی استان، دکتر پسته ای مدیرعامل کانون سراسری تشکل های معلولان کشور و مسئولان شهرستان برگزار شد تا مشکلات معلولان خمینی شهر مورد بررسی قرار گیرد. 

صفحه 1 از 516