امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 14:49:32

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

شنیده ایم که .../34

شنبه, 16 بهمن 1389 ساعت 08:26 کدخبر :507
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرنگار

- استاندار: باید به صورت ویژه تر به خمینی شهر پرداخت.

- سواد آموزی تعطیل

- جمع آوری آنتن ها

استاندار: بايد به صورت ويژه تر به خميني شهر پرداخت دكتر ذاكر اصفهاني در حاشيه نمايشگاه مطبوعات در گفتگو با فرصت به مشكلات ويژه شهرستان خميني شهر اشاره كرد و گفت: خميني شهر مشكلات خاص خودش را دارد. اين مدنظر مديريت استان هم هست. البته هر شهرستاني مشكلات خودش را دارد ولي مشكلات خميني شهر يك مقدار عديده است. براي همين بايد به صورت ويژه به مشكلات خميني شهر پرداخت. جمعيت سرريز اصفهان و مهاجرين، هويت اين شهر را به چالش كشيده، جمعيتش روز به روز در حال افزايش است. شهرداري خميني شهر درآمد چنداني ندارد. اينها بخشي از مشكلات این شهر است كه مديريت استان بايد به آنها رسيدگي كند.

سوادآموزي تعطيل
مدرسه عمان سامانی که به عنوان مرکز یادگیری نهضت سوادآموزی حضرت مهدی جوی‌آباد جدید جهت آموزش بی‌سوادان منطقه ‌فعال بوده است به دلیل اختلاف بر سر مالکیت و موقوفه بودن ملک از تصرف آموزش و پرورش خارج و توسط اداره اوقاف تعطیل شد. گفتنی است با توجه به وضعیت اجتماعی و فرهنگی جوی‌آباد این منطقه بالاترین آمار بی‌سوادی شهر را داراست و تعطیلی یکی از مراکز سواد‌آموزی مشکلاتی در کاهش آمار بیسوادان به وجود خواهد آورد.

جمع آوری آنتن ها
دور تازه جمع آوری آنتن های ماهواره ای آغاز شد. به گفته مقامات انتظامی شهرستان، در روزهای اخیر مأمورین پلیس اطلاعات و امنیت موظف به جمع آوری این آنتن ها در شهر شدند که در طول چند روز، بیش از 270 آنتن ماهواره کشف و ضبط گردید. در همین حال، فرمانده انتظامی شهرستان از همشهریان خواست نسبت به جمعآوری آنتنهای ماهواره قبل از حضور مأمورین اقدام کنند.


مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید