امروزسه شنبه, 04 ارديبهشت 1397-- Tuesday Apr 24 2018

ساعت 12:50:36

آخرین به روز رسانی : شنبه 02:03:18

شنیده ایم که ... /41

یکشنبه, 07 فروردین 1390 ساعت 15:06 کدخبر :650
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرنگار

-پول اجباری
- اسکان مهمانان ورزشی شهر در نمازخانه!!
-فرصت سوزي به روایت فرماندار
- و ...

پول اجباري
به علت عدم نظارت اداره آموزش و پرورش شهرستان، در برخی مدارس دولتی در ازای تحویل کارنامه نوبت اول اجباراً مبلغی پول دریافت می‌کنند. ظاهراً این کار غیرقانونی است.

اسکان مهمانان ورزشی شهر در نمازخانه!!
اداره تربيت بدني شهرستان در اقدامي قابل تامل، يك طبقه از ساختمان دوطبقه نوسازي كه در كنار زمين چمن استاديوم جهت خوابگاه مهمانان ورزشي شهرستان احداث شده را تغيير كاربري داده و به ساختماني اداري خود تبديل نمود. گفتني است در روزهاي گذشته مهمانان ورزشي از استانهاي يزد و كرمان در يكي از نمازخانه هاي شهر اسكان داده شدند كه ادامه اين روند به حيثيت شهرستان ضربه خواهد زد.

فرصت سوزي به روایت فرماندار
فرماندار در حاشيه جلسه مديران مدارس با انتقاد از برخي از فرصت سوزيهاي شهر با لحنی تاسفبار گفت: من به عنوان نماينده دولت، بايد پيگير مسائل اصلي شهرستان مثل احداث شهرك صنعتي براي اشتغال جوانان شهر باشم ولي چه كنم كه اين كارها مطالبهگر ندارد ولي برخي دیگر از مسائل مطالبه گر دارد.

همایش الحاق
شماره گذشته خبری به نقل از مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد شهر زدیم مبنی بر اینکه همایش کارشناسی الحاق در دستور کار نیست. ظاهراً در چند روز اخیر، تغییراتی در تصمیم مسئولان این دانشگاه رخ داده و بررسي كارشناسي الحاق خميني شهر به اصفهان، در دستور کار قرار گرفته و احتمالاً این همایش بزودي در دانشگاه آزاد برگزار خواهد شد.

آش آنقدر شور شده که...
در حاشیه برگزاری جلسه کارگروه فرهنگی شهرستان، یکی از مسئولان برپایی این همایش از ما خواست تا نقدی بر این کارگروه بنویسیم شاید کارگروه تکانی بخورد!! ظاهراً آنقدر آش شور شده که صدای آشپز هم درآمده!


توضیح ضروری درباره یک خبر «شنیده»
در شماره 40 صفحه 2 ستون «شنیدهایم که...» خبری تحت عنوان «متهم نگریخت» درج شد مبنی بر اینکه یکی از متهمین فراری و تحت تعقیب به نام «ع-س» پس از سه سال دستگیر شده است. در ادامه این خبر هم از وی به عنوان یکی از اراذل و اوباش شهر که متهم به آدم ربایی و تجاوز به عنف است یاد شده بود. درباره این خبر لازم به توضیح است که: اولاً خبر مزبور از طریق منابع رسمی دریافت شده بود، ثانیاً در خصوص انتساب عنوان اراذل و اوباش به متهم مذکور با توجه به آنكه انتساب اين عنوان هم تابع تعاريف خاص خود است و بايد از سوي مراجع قضايي صورت گيرد اصلاح مي شود، و ثالثاً ذکر اتهامات آدم ربایی و تجاوز با توجه به اینکه هنوز در دادگاه اثبات نشده اقدامی غیرحرفهای بود که بدینوسیله ضمن پوزش اصلاح می شود.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید