امروزيكشنبه, 30 ارديبهشت 1397-- Sunday May 20 2018

ساعت 22:25:56

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

شنیده ایم که .../43

سه شنبه, 23 فروردین 1390 ساعت 11:04 کدخبر :727
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده : خبرنگار

- افزايش سرقت در برخي مناطق
-حادثه
- ممانعت براي ورزشكاران
- و ...

افزايش سرقت در برخي مناطق
در هفته گذشته یک سارق اقدام به سرقت از چند مغازه در طول یک شب در پنج شنبه بازار نمود. ظاهراً وي به دنبال سرقت وجه نقد بوده که پس از مشاهده خالی بودن دخل یکی از مغازه ها به چند مغازه دیگر دستبرد زده است. به نقل از منابع محلی این چندمين حادثه سرقت در خیابان شریعتی جنوبی می باشد که باعث نگرانی کسبه و صنوف این منطقه شده است. در منطقه منظريه هم اخيراً سرقت از منازل افزايش يافته است.

حادثه
مدتی قبل یکی از کارگران کارخانه قند کامیاب دچار حادثه و قطع انگشت گردید که در یکی از مراکز خصوصی شهر اصفهان با عمل جراحی مورد پیوند قرار گرفت و از آن زمان تا کنون به دلیل عدم توانایی مالی و هزینه 18 میلیون تومانی بیمارستان دچار مشكلات فراوان شده است.
گفتني است بخشی از هزينه معالجات وي توسط کارخانه و بیمه تأمین و مقرر شده به ازاء 12 میلیون تومان دیگر  توسط کارخانه صورت گيرد.

ممانعت براي ورزشكاران
در روزهاي اخير از ورود ورزشکارانی که سه روز در هفته صبحها از سالن ورزشي مادر استفاده می کردند جلوگیری به عمل آمده است. هنوز علت اين مسئله روشن نشده است.

افراط و تفريط ممنوع
اتخاذ مواضع متفاوت از مقام معظم رهبري و راهبردهاي ايشان در قبال مسائل كشور، بليه اي است كه متاسفانه دامان شهرستان ما را هم در بر گرفته است. اين رفتار آن گاه كه از تريبون ها هم عيان مي‌شود بيشتر نادرست مي‌نمايد. از جمله اين مسائل، اتخاذ مواضع تند و علني برخي در قبال افرادي است كه همچنان از مقام معظم رهبري حكم مسئوليت دارند و اين حكم، سندي است بر آنكه رهبر عزيز انقلا‌ب همچنان سياست جذب حداكثري و دفع حداقلي را مدنظر دارند.  اين در حالي است كه آيت الله طباطبايي نماينده ولي فقيه و امام جمعه اصفهان در خطبه هاي نماز جمعه اخير اين شهر در واكنش به برخي شعارها گفت: شعار دادن عليه افرادي كه مسئوليت دارند نادرست است. امام جمعه اصفهان همچنين در حين بيان خطبه ها، فرموده‌ي مقام معظم رهبري را درخصوص جذب حداكثري يادآور شد و به مردم، پيرامون نسبت دادن حكم ارتداد به مسلمانان هشدار داد و تصريح كرد: تمامي‌افراد، صلا‌حيت تشخيص ارتداد را ندارند و دادن نسبت ارتداد به فرد مسلمان، حرام و از اعمال گروه‌هاي سلفي مي‌باشد و انسان در روز قيامت، در اين خصوص بازخواست خواهد شد. امام جمعه‌ي اصفهان متذكر شد كه درصورت امكان، افراد بايستي جذب شوند و در همين رابطه اظهار داشت: چنان‌چه فردي در گذشته خطايي مرتكب گشته و اكنون متوجه خطاي خود شده، بايستي با روش جذب با او برخورد كرد و در غير اين صورت بايد با وي قـانـوني برخورد شود.
وقايع 25 بهمن محكوم است
اتحادیه مراکز قرآنی خمینی شهر، در بيانيه اي اقدام خلاف قانون فتنه گران در روز 25 بهمن را محکوم كرد. در قسمتی از این بیانیه آمده است: سران فتنه از تحمل و بردباری نظام سوءاستفاده کرده و درحال ضربه زدن به ریشه انقلاب و ولایت فقیه هستند. همچنين در حاشيه مراسم عبادی سیاسی نمازجمعه، مردم طوماری را خطاب به قوه قضاییه و درخواست براي محاكمه فتنه گران امضا كردند.

شوراي اداري جاي موعظه نيست
در حاشیه جلسه اخير شوراي اداري شهرستان، برخی از روسای ادارات در گفتگو با فرصت از محدودشدن جلسات شورای اداری به سخنرانی و موعظه انتقاد کردند.

وقتي به قولها عمل نكردند
یکی از روسای ادارات شهرستان در پی تعلل مسئولان استانی برای پرداخت هزینه اقدامات فرهنگی در محرم امسال، مجبور شد ماشین شخصی خود را بفروشد.

قهر
همایش تخصصی خانواده با حضور اساتید مطرح کشور در دانشگاه آزاد خمینی شهر برگزار شد. از حاشیه های جالب این همایش، قهر کردن یکی از مسئولان روحانی استانی دانشگاه آزاد بود. وی پس از آنکه متوجه شد نامش جزو سخنرانان مراسم نیست به حالت قهر جلسه را ترک کرد!

شيعه را نمي پسندم چون...
دکتر نفیسه فیاض بخش نماينده سابق مجلس در مراسم جشن ميلاد ويژه زنان خميني شهري برگزار شد در بخشي از سخنان خود گفت:  من در یکی از کشورها مأموریت داشتم. شخصی به سراغم آمد و گفت که من دین اسلام و مخصوصاً قرآن را بسیار دوست دارم ولی مذهب شیعه را اصلاً نمی پسندم چون دارای برخي رفتارهاي غيرعقلاني است. وي افزود: اين فرد از جمله به عملي اشاره كرد كه در شهر خميني شهر رواج دارد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید