امروزپنجشنبه, 03 خرداد 1397-- Thursday May 24 2018

ساعت 01:16:57

آخرین به روز رسانی : جهار شنبه 04:12:49

از ممتازين علمي، نخبگان جوان و پژوهشگران دانشگاه آزاد تجلیل شد

از ممتازين علمي، نخبگان جوان و پژوهشگران دانشگاه آزاد تجلیل شد

دوشنبه, 01 دی 1393 ساعت 18:31 کدخبر :8159
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
در راستاي پاسداشت فعاليت هاي علمي و تحقيقاتي و تقويت روحيه پژوهشي دانش پژوهان از دانشجويان رتبه هاي برتر علمي، نخبگان جوان و پژوهشگران و مبتكران دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر با حضور مسوولان و مديران اجرايي تقدير به عمل آمد.

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد واحد خمینی شهر، به مناسبت هفته پژوهش و گراميداشت مقام علم و پژوهش، آیين تجليل از ممتازين علمي، نخبگان و پژوهشگران با حضور جمعي پرشور از دانشجويان، اساتيد و كاركنان در تالار شهيد آويني دانشگاه آزاد اسلامي خميني شهر برگزار گرديد.


در ابتداي مراسم دكتر مهران مجلسي رئيس دانشگاه گفت: حدود 30 درصد از پژوهش در كشور مربوط به دانشگاه آزاد اسلامي است و همه زيرساخت ها و شرايط براي افزايش اين رقم در دانشگاه آزاد اسلامي مهيا شده و با حضور گسترده دانشجويان محقق و اساتيد برجسته آينده اي روشن تر براي دانشگاه رقم خواهد خورد.


وي افزايش رشته هاي تحصيلات تكميلي و حضور 65 هزار دانشجوي دكتري در دانشگاه آزاد اسلامي را افتخار بزرگ علمي خواند و افزود: هم به لحاظ فضاي آموزشي و هم به خاطر حضور اساتيد برجسته، استانداردها و شاخص هاي آموزشي در دانشگاه آزاد اسلامي نسبت به دانشگاه هاي دولتي در شرايط خوبي قرار دارد كه بر كسي پوشيده نيست و اين راه نوراني با قوت ادامه خواهد داشت. در ادامه معاون پژوهشي و همچنين معاون آموزشي دانشگاه به بيان راهبردها و اولويت هاي پژوهشي و آموزشي پرداختند و در ادامه از 145 نفر دانشجوي ممتاز علمي در مقطع كارشناسي و كارشناسي ارشد و سه نفر از اساتيد مؤلف كتاب و 14 نفر از اساتيد پژوهشگر برتر و منتخب و همچنين كاركنان فعال در حوزه هاي مختلف پژوهشي با اهداء لوح سپاس و تنديس تقدير به عمل آمد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید