امروزچهارشنبه, 30 خرداد 1397-- Wednesday Jun 20 2018

ساعت 11:41:37

آخرین به روز رسانی : سه شنبه 22:08:59

 بازدیددانش آموزان مقاطع مختلف تحصيلي از بخش هايی از  دانشگاه آزاد
در دانشگاه آزاد خمینی شهر صورت گرفت:

بازدیددانش آموزان مقاطع مختلف تحصيلي از بخش هايی از دانشگاه آزاد

یکشنبه, 19 مرداد 1393 ساعت 11:14 کدخبر :7589
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
دانش آموزان در راستاي آشنايي بيشتر با دستاوردهاو امكانات دانشگاه آزاد اسلامي در قالب گروه هاي « مهندسين فردا » از بخش هاي مختلف دانشگاه آزاد بازديد و در كارگاه هاي آموزشي آن شركت كردند.

به گزارش روابط عمومی این دانشگاه، ریيس دانشگاه در این باره گفت: تبليغاتِ به هنگام و موثر در فضاي رقابتي امروز امري اجتناب ناپذير است و دانشگاه هايي در اين خصوص موفق خواهند بود كه اقدامات كافي و لازم را در جهت تنوير افكار عمومي به كار ببرند.


دکتر مجلسی حضور دانش آموزان مقاطع متوسطه استان اصفهان را در دوره هاي ايمني برق،آشنايي با سلول هاي خورشيدي، مباني كامپيوتر، سخت افزار، كارگاه جوشكاري و ورقكاري، كارگاه مكانيك خودرو، دوره آموزشي هوافضا، مكانيك ربات، كار با ربات و دوره هاي عمران و سازه دانشگاه آزاد گامي اثر بخش در ترقيب دانشجويان به علم اندوزي و ادامه تحصيل در دانشگاه برشمرد و خاطر نشان كرد: قابليت ها و پتانسيل هاي موجود در این واحد مي تواند اقناع فكري خوبي را در بين خانواده ها از لحاظ رشد علمي و آموزشي دانشگاه به وجود آورد.


وی ادامه داد: آشنايي دانش آموزان با ساخت مدارهاي الكترونيك، كارگاه فيزيولوژي و مهندسي پزشكي، كارگاه ريخته گري، مكانيك خودرو، كارگاه خاك و مصالح ساختماني و همچنين نقشه برداري و بتن ادامه خواهد داشت و طي برنامه ريزي صورت گرفته همه قابليت ها و افتخارات به دست آمده در دانشگاه به آحاد مختلف جامعه معرفي خواهد شد.


ریيس دانشگاه افزود: حسب اولويت ها و طرح هاي تبليغي و اطلاع رساني، دانش آموزان در رده هاي مختلف سني به تدريج در كارگاه هاي آموزش كتاب و كتاب خواني، كارگاه هاي آموزشي ورزش و تفريح، فرهنگي و هنري و همچنين همايش هاي يك روزه رفع اشكال و روش هاي تست زني و آشنايي با رشته هاي مختلف تحصيلي شركت خواهند كرد و بدين طريق دانشگاه آزاد اسلامي بيش از پيش به مردم شناسانده خواهد شد.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید