امروزسه شنبه, 29 خرداد 1397-- Tuesday Jun 19 2018

ساعت 18:46:42

آخرین به روز رسانی : دو شنبه 01:37:57

نماینده مجلس:

برخی مدیران بانکی بنگاهی فکر می‌کنند/ ضرورت افزایش شعب برخی بانک ها در شهرها

یکشنبه, 01 دی 1392 ساعت 13:45 کدخبر :6694
فرستادن به ایمیل چاپ
نویسنده :
به گزارش خرنگار فرصت آنلاین به نقل از خبرنگار خانه ملت، نماینده مجلس با اشاره به اینکه برخی مدیران بانکی کشور بنگاهی و به سود و زیان فکر می‌کند، با تاکید بر لزوم برخورد با مدیرانی که در انجام مسئولیت های خود کوتاهی می کنند، گفت: تاخیر در اجرای گشایش ال سی 30 درصدی از سوی بانک ها پذیرفتنی نیست.

محسن صرامی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرنگاری خانه ملت، با انتقاد از تاخیر در اجرای گشایش ال سی 30 درصدی از سوی بانک ها، گفت: باید بانک مرکزی به ناهماهنگی های سیستم بانکی رسیدگی کند تا دیگر شاهد عدم اجرای برخی دستورالعمل ها و بخش نامه هایی که ابلاغ می شود، نباشیم.
صرامی با تاکید بر لزوم برخورد با مدیران بانکی که در انجام مسئولیت خود کوتاهی می کنند، گفت: متاسفانه بانک ها به فعالیت های غیر بانکی مانند دلالی روی آورده اند و از رونق تولید غافل شده اند.
وی افزود: تمامی بانک های کشور موظف به اجرای سیاست های کلان بانکی هستند و این موضوع پذیرفته نیست که عاملیت یک بانک از پرداخت تسهیلات از منابع صندوق ملی به تولید کننده خودداری کند.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: در هر صورت امیدوارم نظارت کافی بر اجرایی شدن بخشنامه های بانک مرکزی صورت گیرد و همچنین شعب بانکی کافی نیز در تمامی نقاط کشور در خدمت مردم قرار گیرد.
وی با تاکید بر اینکه مدیران  بانکی کشور بنگاهی و به سود و زیان  فکر می‌کند و از ارائه خدمات بانکی به مردم غافل شده اند از کمبود تعداد شعب برخی بانک ها در شهرهای کشور، گفت: در برخی شهرهای کشور شاهد کمبود تعداد شعب هستیم به طوری که در سال گذشته تقاضایی مبنی بر ایجاد شعبه بانک در شهرهای اصغر آباد و وازیچه خمینی شهر با جمعیتی در حدود 40 هزار نفر، به بانک مرکزی ارائه داده شد که تا کنون به این تقاضا رسیدگی نشده است.

مطالب مرتبط:

افزودن نظر


کد امنیتی
تصویر جدید